Весільні букети для наречених вражатимуть витонченим смаком та стилем виконання. Весільна флористика налічуватиме традиційні світлі тони у гармонійному поєднанні із особливими кольорами, які Вам до вподоби. Працюючи на ринку більше тридцяти років, студія квіткового дизайну «Вальс квітів» готова запропонувати чимало цікавих та стильних ідей у виконанні декорації залу, авто, столу молодят та весільної флористики загалом. Весільний букет для нареченої, перебуваючи у центрі уваги протягом усього свята, виглядатиме просто бездоганно, адже збереже свій неперевершений вигляд. Флористи студії квіткового дизайну «Вальс Квітів» запропонують оригінальні та стильні ідей, які влучно відтворять особливі побажання, надаючи шарму ексклюзивності.

Весільні букети для нареченої

Як обрати влучний весільний букет квітів? Як гармонійно поєднати декорації таким чином аби вони відповідали єдиному стилю та вирізнялись серед загалу? На ці та багато інших запитань Ви отримаєте кваліфіковану відповідь у фахівці студії квіткового дизайну «Вальс квітів», тому не варто зволікати, обирайте лаконічні рішення, які подарують оригінальні враження для Вас та гостей свята. Традиційно весільні букети виконують у пастельних світлих тонах, але широкої популярності набувають яскраві букети вираженого кольору. Або ж такий колір може бути поєднаний із світлим пастельним тоном та спостерігатись у виконанні усіх весільних декорацій. Серед найбільш популярних кольорів залишаються помаранчевий, рожевий, блакитний, фіолетовий та червоний. Вибір кольору чимало розкаже про особистість, саме тому смаки можуть бути різними, притаманними певним індивідуальним побажанням. У пошуках оригінальності можна обрати нестандартні пропозиції, обравши вишукані кольори весільного букету.

Весільні букети у синіх тонах

Доволі неординарно та неочікувано обрати весільний букет у синьому кольорі, що є доволі нечастим явищем серед молодят. Але синій колір налічує чимало відтінків, які у поєднані в єдину композицію формують надзвичайно гармонійні тони. Якщо вінчання відбувається на березі моря, весільні букети у синіх тонах влучно пасуватимуть до загальної декорації весільної флористики, яка гармонійно перенесе риси свіжості. Весільна флористика у синіх тонах налічує використання гіацинтів, ірисів, гортензій, еустоми. Особливо зворушливо виглядає весільний букет волошок та пролісків, який передає ніжність та красу природи. Весільна флористика у синіх тонах подарує просто неймовірний стиль та харизму інтер’єру.

Студія квіткового дизайну «Вальс квітів» створить чимало цікавих декорації, адже в основу оздоблення інтер’єру ми вкладаємо індивідуальний стиль, який притаманний лише Вам, саме тому весільна флористика налічує реалізацію індивідуальних побажань, які створять свято Вашого смаку. Працюючи протягом десяти років, флористи компанії створять справжню казку, додаючи свято шарму оригінальності та незабутнього вигляду. Бажаємо приємного святкування та пропонуємо послуги весільної флористики .