Устаткування для шокової заморозки з'явилося на ринку холодильних апаратів зовсім недавно. Але більшість закладів громадського харчування вже поспішили придбати ці універсальні пристрої, які покращують швидкість і якість обслуговування відвідувачів. Устаткування для шокової заморозки http://nordes.com.ua/?tr=kamera-shokovoq-zamorozki дає можливість охолодити продукти до -15˚C за короткий проміжок часу, зберігши його смакові показники, свіжість і зовнішній вигляд.

Апарати для шокової заморозки: властивості

Шокова заморозка відрізняється від звичайної здатністю зберігати продукти протягом більшого часу без зміни смакових показників продукту. Фрукти, овочі, м'ясо і напівфабрикати зможуть зберегти свій аромат, колір і соковитість в первісної насиченості.Кожен заклад, яке займається приготуванням продуктів харчування, має купити собі обладнання для шокової заморозки в Україні. Воно допоможе назавжди закрити питання збереження продуктових запасів.Пристрої для шокової заморозки поділяються на два типи:

  • Швидкісні охолоджувачі;
  • Швидкісні морозильники.

Апарати першого типу призначені для охолодження продуктів харчування. Другий різновид пристроїв може не тільки швидко охолодити продукти, але і заморозити їх. На зниження температури від + 60˚C до -20˚C може знадобитися близько 5 годин, а до + 2˚C пристрої можуть охолодити за 2 години.Завдяки високій швидкості охолодження, продукти не втрачають свої смакові і гігієнічні якості. За допомогою апаратів шокової заморозки можна заздалегідь запастися страви у великій кількості, а в разі надходження замовлення на конкретні найменування - просто розморозити їх. Це дає можливість зменшити витрати часу на обслуговування відвідувачів, а також одночасно обслуговувати велику кількість гостей на банкетах і урочистостях.

Як правильно вибрати апарат для шокової заморозки

Насамперед слід правильно вибрати об'єм морозильної камери. в широкому асортименті представлено обладнання з об'ємом 40-200 кг. Але більш об'ємні пристрої споживають більше електроенергії, тому слід заздалегідь прорахувати необхідні обсяги замороженої продукції.Найкраще вибирати пристрій з жалюзі, які дозволяють змінювати напрямок холодного потоку на різні продукти, запобігаючи просушування. При відсутності жалюзі, вибирайте моделі, де робоча камера оснащена декількома потужними вентиляторами. Перевагою також будуть датчики, які фіксують температуру в різних частинах холодильної камери.