Хочете змінити обстановку? Для цього зовсім необов'язково чекати відпустки! Можна відправитися на вихідних в одне з популярних українських міст. Внутрішній туризм подарує вам масу нових вражень і дозволить урізноманітнити будні, не витрачаючи багато грошей.

Як дістатися?

Транспортне сполучення Сум з іншими містами добре розвинене. Сюди можна дістатися на автобусі, таксі або поїздом. Останній варіант найпопулярніший – він доступніший за ціною і комфортніший (можна прийняти лежаче положення, скористатися столиком і т.п). До того ж потяги прибувають до Сум регулярно. Можете подивитися розклад на сайті  http://poizdato.net/rozklad-po-stantsii/sumy/. Зверніть увагу, що з Сум можна дістатися без пересадок в такі великі і популярні серед туристів міста як Київ, Львів, Харків, Запоріжжя, Одеса, Чернігів, Вінниця, Ужгород. Також звідси йдуть прямі потяги на Мукачево та Здолбунів. Якщо ви плануєте продовжити подорож по Україні, проблем не виникне. Можна відправитися на вокзал або ж / д вокзал і виїхати у потрібному напрямку.

Що подивитися в Сумах?

У місті досить багато пам'яток і красивих місць. Любителі фотографії можуть зробити чимало цікавих знімків. Наприклад, біля пам'ятника рафінаду або в розкішній Альтанці. Обидві пам'ятки знаходяться на Покровській площі. А ось на вулиці Воскресенській варто подивитися на фонтан-пам'ятник Суме. Саме він вважається символом міста.

З будівель варто побачити садибу Харитоненка (знаменитого цукрозаводчика), Сухановских-Сумовських, Асмолова, палацовий комплекс Кондратьєвих (архітектор Джакомо Кваренгі), Олександрівську гімназію, палац Лещинських. До того ж в Сумах багато красивих соборів і церков.

Відпочити можна в одному з парків. Наприклад, імені Кожедуба або Асмосова. Якщо відправляєтесь в місто з дитиною, то вирушайте в дитячий парк «Казка». До слова, тут працює відмінне кафе.

Хочете зробити поїздку пізнавальною? Випишіть кілька музеїв, які можна відвідати. Їх в Сумах чимало. Один з найпопулярніших – музей імені Чехова. Можна відправитися в Краєзнавчий. Тут напевно сподобається любителям історії.

У Сумах досить багато затишних кафе, хороших ресторанів, відмінних нічних клубів. Тут можна весело провести час. З проживанням проблем теж не виникне, особливо якщо подбати про нього заздалегідь. Можна забронювати номер відповідної цінової категорії в одному з готелів або зупинитися на з ємній квартирі.