Майя – одна з найбільших цивілізацій нашої планети. Вона широко відома завдяки своєму мистецтву, писемності, архітектури, календарю, пророцтвом апокаліпсису. Дана цивілізація прекрасно існувала до прибуття колонізаторів зі Старого Світу. Їх поява стала вирішальною подією в ланцюжку зникнення цілого народу таі його слідів. Портал «Знай.ру» може повідати багато цікавих фактів про таємниці найбільшої цивілізації. Всі цікаві новини такого формату знаходяться розділі «Історія».

В даний час вважається, що народ Майя не вимер, незважаючи на те, що колонізатори дуже старалися це зробити. Залишки цивілізації надійно оберігають мову своїх предків, культуру та традиції. Нащадки майя досі живуть у багатьох сільських районах Мексики та Гватемали. Підрахунки фахівців стверджують, що зараз на нашій планеті існує близько 7 мільйонів представників древньої раси. Багато хто з цих людей живуть на своїй історичній батьківщині півострові Юкатан.

Справжні майя – дворяни мали плоский лоб та косоокість. Для цих цілей матері прикладали своїм нащадкам до чола спеціальну дощечку. Вона-то й розгладжувала повністю лобові кістки. Породиста косоокість також було набутою рисою. Тут в справу йшли які-небудь предмети, які вішалися перед очима малюка. Нащадки давнього народу досі використовують ці технології. Так що й зараз у віддалених куточках планети можна зустріти майя благородних кровей.

Виділити серед натовпу звичайних тубільців справжніх аристократів можна було не тільки завдяки плоскому лобу та косоокості. Неймовірно модним атрибутом дворянства були загострені зуби й клювоподібний ніс. Вся ця краса також з'являлася з допомогою звичайних людських маніпуляційі та спеціальних процедур. Не дарма ж медицина у даного народу була на дуже розвиненому рівні.