Жодне торжество не обходиться без торта. Це така ж невід'ємна частина весілля як букет нареченої і фотосесія молодят. Найоригінальніші та найсмачніші весільні торти у Львові пропонують у кондитерській «Білка».

Зараз на піку популярності торти в стилі рустик. Це слово походить від латинського rusticus - «сільський». У таких тортів залишають відкритими коржі і крем між ними, іноді їх вирівнюють чіз-кремом, тобто крем на основі вершкового сиру.

Від мастики, яка була так популярна ще недавно, вже повсюдно відмовляються.

Зате з'явилася нова тенденція - так звані євро-торти, які покриваються або дзеркальної глазур'ю, так схожою на кольоровий мармур, або велюром, що створює ефект оксамитової текстури.

Перш ніж шукати кондитера необхідно представити свій майбутній торт. Якими будуть його форма, начинка, елементи декору. Будуть потрібні чи для нього цукрові квіти або фігурки нареченого і нареченої з мастики. І тільки після цього починайте пошуки майстра. Для початку подивіться його портфоліо, вивчіть ті варіанти тортів, які він готовий запропонувати. Якщо в альбомі його робіт тортики далекі від вашого уявлення про кондитерської казці, краще продовжити пошуки.

Зустрічатися з автором вашого весільного торта необхідно за кілька місяців до торжества. Справа в тому, що у кондитерів як і у фотографів теж є пік сезону, коли замовлень дуже і дуже багато. Щоб не вибирати з «того, що було», знайдіть свого майстра і забронюйте дату.

При першій зустрічі ви повідомляєте йому день весілля, обговорюєте ідею майбутнього твору мистецтв і ваші побажання. Обмовляється заздалегідь, чи будуть включені в торт горіхи, ягоди, консервовані фрукти. Пригадайте, чи немає у кого-то з ваших близьких і друзів алергії на мед, горіхи. В цьому випадку краще відмовитися від їх використання. Буває, молодята замовляють крім торта бонбаньеркі. Це маленькі подаруночки гостям. У них кладуть печиво ручної роботи або пряники. Все це теж можна обговорити з кондитером при першій зустрічі.

І обов'язково повідомте про колірному рішенні вашого весілля. Раптом вона персикова, фіалкова або в стилі Тіффані. Кондитер врахує це і торт стане повноцінною частиною вашого свята.

Пам'ятайте, що весільний торт - це дуже примхливий продукт. Він може поплисти через спеку, навіть цукрові елементи декору деформуються під сонячними променями. Ось чому необхідно дотримуватися обов'язкові вимоги для транспортування і особливо зберігання торта.