ТОВ "КРОКУС ПРОМСЕРВІС" - це компанія, що займається роздрібним та оптовим продажем, імпортом конвеєрних стрічок від провідних заводів Російської Федерації. Майже шість років сумлінно праці гарантують Вам високу якість продукції, що слугуватиме довгі літа. Ознайомитися із продукцією нашої компанії Ви можете на сайті саме зараз. Конвеєрна стрічка для транспортних агрегатів - ось наш найпопулярніший товар! Ми маємо на своєму рахунку велику кількість видатних клієнтів, промислових підприємств, будівельних фірм та багато іншого. В широкому асортименті Ви знайдете: конвеєрну та транспортерну стрічку, рукави та ремені плоскі, пластини МБС та ТМКЩ, інші гумово-технічні вироби за найдоступнішими цінами! Що б Ви не обрали для купівлі, знайте, що уся наша продукція виготовлена за високими стандартами та має відповідні сертифікати. Продукція від виробника завжди цінується, адже ціни на неї найбільш актуальні, а якість справді неперевершена.

Про конвеєрні стрічки

Конвеєрна стрічка - це елемент конвеєрна, що є тяговим і вантажонесучим органом. Існує багато видів стрічки, створених для різних умов експлуатації. Саме тому при виборі конвеєрної чи транспортерної стрічки треба приділити увагу технічним характеристикам та призначенню агрегату, на якому будуть проводитися роботи. За типом матеріалу також стрічки розділяються на:

  • гумовотканинну;
  • гумовотросову;
  • модульну;
  • Полімерну.

Найбільш універсальною є стрічка конвеєрна гумовотканинна. Вона є завжди багатофункціональною та ефективною. Гумовотканинна стрічка може використовуватись як для роботи в легких та середніх, так і в важких умовах праці. Найбільш поширена вона у роботі зі штучними, кусковими та сипучими вантажами. Вона складається із надміцного каркаса із напівсинтетичних матеріалів та гумових обкладок з однієї чи декількох сторін. Усі виготовлені стрічки проходять різноманітні випробовування, що гарантує Вам бездоганну якість.

Отже, конвеєрні стрічки за призначенням розподіляють на:

  • стрічки загального призначення;
  • тепло- та жаростійкі стрічки;
  • морозостійкі стрічки;
  • маслостійкі стрічки.

Кожний вид має свої вимоги до виготовлення та відповідний ГОСТ.

Стрічки загального призначення рекомендовано використовувати в умовах навколишнього середовища від -45 о С, до +60 о С. Основний груз - сипучі та кускові вантажі різного агрегатного стану.

Морозостійка стрічка робить можливим працю на конвеєрі в умовах навколишнього середовища до -60 о С.

Жаро- та теплостійкі стрічки залишаються стабільними навіть при температурі +200 о С.

Маслостійкі стрічки у свою чергу не реагує та не піддається впливу маслянистих речовин, тому вона є досить популярною на різних харчових промисловостях.

Ви завжди можете переглянути прайс-лист на необхідні стрічки на нашому сайті. Якщо ж Ви бажаєте задати нам декілька запитань - звертайтеся до наших менеджерів, що завжди дадуть Вам доцільну пораду та допоможуть зробити правильний вибір. Ви завжди можете розраховувати на кваліфіковану консультацію, яка допоможе Вам обрати необхідну продукцію та експлуатувати її довгі роки.