У ноутбуків є характерні поломки, вартість ремонту яких може перевищувати вартість самого ноутбука. Це практично всі поломки пов'язані з ремонтом материнської плати ноутбука, північного і південного мостів. Коли ноутбук залитий рідиною або згоріла відеокарта.

1. Згоріла материнська плата, мікросхема північного або південого моста

Ноутбук не включається – лампочки загоряються, вентилятор , він же кулер , шумить, але екран чорний і підсвітка не загоряється.

Ноутбук стартує, загоряється підсвічування екрана , але далі нічого не відбувається.

Ноутбук не включається і не стартує, але показує індикацію заряду.

Можливі й інші варіації того , як ноутбук не включається.

У більшості випадків це викликано поломками материнської плати, так само може згоріти відеокарта або процесор. Все це наслідок неправильної експлуатації ноутбука, відеокарта найчастіше згорає від того , що ноутбук систематично перегрівається. Такі ноутбуки не слід лагодити тому, що є велика ймовірність того, що через короткий час ноутбук знову зламається і можливо до старої поломки додасться нова, як наслідок зносу всієї системи в цілому.

2. Ноутбуки з розбитими екранами

Досить поширеною поломкою стає розбита матриця – екран ноутбука. На перший погляд поломка не критична, можна здійснити заміну матриці (екрану) і все! Коштують такі матриці відносно не дорого, але і якість у них низька, радості від роботи з ноутбуком , котрий має такий екран , Ви не отримаєте. Скоріше придбаєте в недалекому майбутньому окуляри.

3. Залиті рідиною ноутбуки

Дуже часто ми використовуємо ноутбук в кафе або за столом, не важливо працюємо ми або вирішили перевірити нові повідомлення в соц. мережі. Ноутбук боїться води, чаю, кави, пива, шампанського і навіть горілки. Особливо боїться рідини клавіатура, вона перша піддається атаці і якщо на ній не передбачено дренаж, як на деяких моделях IBM, вона обов'язково буде зіпсована. Далі рідина потрапляє на материнську плату, у привід CD на жорсткий диск, і, звичайно ж, проливаючи наприклад шампанське на ноутбук ми не забудемо про пристрій позиціонування тач пад (touch pad або track point або гібрид ці пристроїв). Навіть після чистки "водяна", залита техніка залишається « міною уповільненої дії » . Може пропрацювати місяць або тиждень, але на довгострокову стабільну роботу вона вже не придатна.

4. Ноутбук впав і не включається

Тут може бути маса варіантів то го, що сталося під час падіння. Якщо ноутбук був включений могло статися коротке замикання, відірватися контакти, тріснути материнська плата і т. д. Навіть якщо ноутбук через якийсь час включиться, то, наприклад, тріщини на материнській платі можуть призвести до виключення ноутбука через годину або два після роботи. Після серйозного падіння ноутбук залишиться річчю в собі, йому вже не можна буде довірити серйозну інформацію.

Якщо Ви все ж таки вирішили провести ремонт ноутбуку звертайтесь тільки в перевірений сервіс. Сервісний центр RebootService полагодить ноутбук з поломкою будь-якого рівня складності.