Поява і розвиток мережі інтернет та IT-технологій справили величезний вплив на весь бізнес, рекламу, торгівлю та інші сфери. В даний час прийнято вважати, що якщо вас немає в інтернет, то немає і в поле зору потенційного замовника. Колишній консервативний ринок змінює свій характер.

Якщо компанія має свій сайт, то перший крок до її подальшого розвитку вже зроблений. Далі потрібно проаналізувати, наскільки цікаві її пропозиції і чи «люблять» її пошуковики. Оптимізація процесу і залучення аудиторії - процес досить важкий та затратний. У цьому випадку варто звернути увагу на торгівельну площадку, або так званий, маркетплейс.

Що таке маркетплейс?

Маркетплейс - це онлайн платформа, що забезпечує зв'язок постачальників і замовників. Можна вважати, що це своєрідний торговий центр у віртуальному просторі, де кожна компанія має свій магазин (сайт), а торгова площадка забезпечує залучення клієнтів.

Головне, що можуть запропонувати бізнесу торговельні платформи - це замовники. Торгові платформи також зацікавлені в тому, щоб клієнти приходили на майданчики. Вони вкладають значні ресурси в процеси оптимізації, просування і контекстну рекламу.

Електронна комерція в Україні

Щорічне зростання купівельної спроможності в мережі дозволила електронної комерції України розвиватися швидкими темпами. Поступово на ринку виділилися лідери електронних продажів, одним з яких сьогодні є торгова площадка https://avtopro.ua, яка вже протягом п'яти років успішно займається продажами автозапчастин.

В рамках форуму «Avto.Pro Інновації 2016», що відбувся у вересні 2016 року в Одесі, Avto.Pro виступила з пропозицією створити єдину платформу для всіх ділянок ринку автозапчастин, з метою надання їм інформації і сервісу. Кожен учасник платформи отримає можливість оптимізувати свої бізнес-процеси, зосередитися безпосередньо на профільній діяльності, не відволікаючись на пошук даних і інші другорядні завдання.

Єдина платформа для учасників ринку автозапчастин і їхніх колег

Платформа дозволяє об'єднати в одному інформаційному просторі:

  • Продавців автомобільних запчастин;
  • Страхові компанії і експертизу;
  • Фінансові інструменти;
  • Програмне забезпечення;
  • Службу доставки;
  • СТО;
  • Авторазборки.

Електронний каталог створюється на експертній базі крупних компаній і виробників. Його якість цілком залежить від професійності експертів.