Кажуть, килими вже вийшли з моди. Дизайнери інтер'єрів можуть посперечатися з цим твердженням. Якщо килим підібраний вдало, в приміщенні запановує атмосфера затишку. Такі вироби є завершальним акордом при оформленні та навіть зонуванні простору.

В останні роки килими стали замінювати ковроліном, який не надає кімнаті стільки затишку, скільки це може зробити килим. Але його перевага не тільки в цьому. Справжні високоякісні килими, які продаються на сайті килими.укр, несуть не тільки естетичну функцію. Вони служать шумопоглиначів, захищають від холодів взимку, нормалізують рівень вологи в приміщеннях. До того ж, шерсть корисна для ніг. Якщо в будинку є маленькі діти, то можна не переживати про те, що малюк буде бігати роззутим і простудиться.

При виборі килима слід враховувати кілька факторів. Перш за все, це матеріал, з якого він виготовлений, і розмір приміщення. Відомі виробники виготовляють такі вироби з натуральної вовни і екологічно чистих синтетичних матеріалів. Саме таким варіантам краще віддавати перевагу. Не рекомендується робити покупки в неперевірених місцях. В такому випадку є ризик того, що килим швидко прийде в непридатність.

Якщо у вашому будинку достатньо великі кімнати, то придбайте великий килим. Він буде притягувати до себе увагу і стане головною «фішкою» приміщення. Останнім часом стало модним стелити на підлогу два килими один на інший. Такий тандем не просто красиво виглядає, але і надійно захищає від холоду і проникнення шуму.

За допомогою килимів можна зонувати простір, виділяючи, наприклад, зону відпочинку. Придбайте декілька невеликих килимків різних відтінків і розставте акценти в своєму приміщенні за допомогою кольору. Однотипні килими невеликих розмірів створять візуальне єдність приміщення з великим метражем.

Форма килима також має велике значення. На ринку і в магазинах можна зустріти такі моделі, які здатні здивувати. Особливо цікаво виглядають килими в формі квітів, зрізів дерев, тварин. Для дитячої кімнати вони стануть найкращим вибором.

Для вітальні пропонуються килими, що повторюють обриси меблів, наприклад, диванів, журнальних столиків, стільців і крісел. Вони відмінно гармонують з предметами. Але є один недолік: їли ви захочете поміняти меблі або зробити перестановку, такі килимки можуть не вписатися в ваше оновлене приміщення. Отже, такий варіант більше підійде консервативним натурам.