В останнє десятиліття це найбільш динамічно розвинута технологія, що використовується у виробництві реклами та виставок. Постійні зміни, нові методи та більш ефективні пристрої означають, що клієнти повільно зупиняються на застосуванні певних типів. Отже, почнемо з систематизації певних виробничих питань, не заглиблюючись в технологічні рішення. Ми будемо порівнювати найпопулярніші методи друку, які пропонує друкарня Samuray, через призму певного рекламного продукту.

Найдешевша та найпопулярніша технологія великого форматного друку

Вже в самому заголовку ми включили деякі переваги розчинного друку. Його популярність, універсальність, та широкий спектр додатків ставить його на початку загальнодоступних та використаних методів друку. Нагадуємо, що це техніка безконтактного друку на основі розчинників, що проникають у структуру нагрітого матеріалу. Дуже широкий спектр допоміжних матеріалів, на яких ми можемо виконувати процес друку, є незаперечною перевагою даної методики. Залежно від вимог, розчинний друк може бути додатково розділений на дві послідовні групи, засновані на використовуваних чорнилах та друкуючих головках, що породжують різний розмір застосовуваних крапель чорнила та растровий розмір.

Цей поділ є делімітацією до широкоформатної розчинної друкарні - "твердий розчинник" та "м'який розчинник", який часто називають "екологічним розчинником". Одним словом, твердий матеріал менш точний. В основному це використовується для виготовлення реклами, яка має більший потенціал для збитку, або планується на довше, ніж стандартний період. Друк на твердому розчиннику може витримати навіть кілька років експозиції без додаткової безпеки. Звичайно, тривалість графічної експозиції залежить від способу та умов використання даного продукту.

У групу широко експлуатованих оголошень входять:

- друк рекламних брезентів,

- друк на прозорім матеріалі, що використовується для створення реклами на автомобілях,

- друк для потреб дорожніх інформаційних панелей,

- друк на рекламних щитах,

- друк на широкоформатних сітчастих матеріалах,

- друк рекламної графіки на банери з тривалим періодом експозиції.

У той час, як у випадку експлуатації на автомобілях та брезенту автомобіля рекомендується використовувати захисний ламінат, то інші групи оголошень, можна використовувати без міри захисту.

Швидкі системи презентації - згортання та просування

Друга група, відокремлена від великоформатного відділу друкарського розчину, це так званий "легкий сонячний" надто точний друк. На відміну від попередньої техніки, прецизійний розчинник підходить там, де висока якість фотографії з мінімальним скринінгом є пріоритетом. Точний друк розчинника використовується для виробництва широкоформатних плакатів, всіх видів наклейки з високою роздільною здатністю, де пріоритетом є загальна низька ціна у зв'язку з якістю друкованої роботи.