Стоматологічна клініка

Красива посмішка - невід'ємна частина іміджу сучасної успішної людини. На жаль, щоденне виконання гігієнічних процедур не завжди є запорукою здоров’я зубів. Карієс, пародонтоз та інші патології здатні зруйнувати зуби та принести чимало незручностей та болі. Звичайно, помітивши ознаки захворювання порожнини рота, кожна людина ставить мету: знайти кращого дантиста, який зможе швидко і безболісно подолати недуг. Зрозуміло, таке завдання зможе виконати лише якісна стоматологія.

Львів пропонує своїм жителям дуже багато закладів, які надають стоматологічні послуги. Кожен з них обіцяє зробити все швидко, якісно, безболісно та дешево. Але як же розібратися в такому обсязі пропозицій і знайти по-справжньому професіональних дантистів, які не лише чудово знають своє діло, а ще й вміють знайти підхід до кожного з клієнтів? Саме таких лікарів у Львові вам пропонує стоматологічна клініка професора Ельвіри Безвушко.

Ельвіра Безвушко – завідувач кафедри ортодонтії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Величезний досвід та всеосяжні знання в різноманітних галузях стоматології дозволили їй не лише досягти визнання міжнародної медичної спільноти, але й очолити по-справжньому бездоганну клініку.

Стоматологічна клініка професора Ельвіри Безвушко – це не просто черговій заклад охорони здоров’я. Тут вас чекають:

 • Послуги всіх галузей стоматології
 • Власні запатентовані методики лікування
 • Новітнє обладнання
 • Висококласні спеціалісти з величезним досвідом
 • Прозоре ціноутворення.

Наша стоматологічна клініка надає послуги у наступних галузях:

 • Ортодонтія–діагностика, профілактика та лікування зубощелепних аномалій. Задача ортодонтії полягає в нормалізації прикусу, форм та розмірів зубного ряду, а також корекції розвитку та росту щелепних кісток.
 • Ортопедія – лікування вроджених та набутих дефектів органів та тканин щелепи. Лікар-ортопед займається різними видами протезування.
 • Ендодонтія – лікування коренів зубів та періодонту.
 • Реставрація – відновлення природного зовнішнього вигляду зубів за допомогою композитних матеріалів або вінірів.
 • Відбілювання – заходи, направлені на відновлення природного кольору зубів.
 • Профілактика – ряд заходів, направлених на попередження захворювань і охорону здоров’я зубів.

Не варто забувати, що професіоналізм співробітників, демократичні ціни та сучасне обладнання – це далеко не все, чим вигідно відрізняється наша клініка. Однією з наших головних переваг є вміння дантистів знайти підхід до кожного клієнту: до дитини чи дорослого.

Наші лікарі мають величезний досвід роботи, але вони не нехтують можливістю регулярно вдосконалювати свої навики та поглиблювати знання. Вони постійно приймають участь у семінарах та конференціях, що допомагає їм першими дізнаватися про новітні методики лікування.

Переважаючою метою співробітників стоматологічної клініки професора Ельвіри Безвушко є охорона здоров’я та комфорт наших клієнтів. Всі пацієнти, які проходять лікування в нашій клініці, відчувають себе спокійно і впевнено. Лікувати зуби у нас – не страшно!