immigratsiya

Професійна кар’єра насамперед залежить від отриманої освіти та набутих навичок. Освіта в європейських навчальних закладах надається на високому рівні, тому так багато українців у якості вишів розглядають університети Польщі та інших країн Євросоюзу.

Саме тому, щоб отримати в майбутньому престижну роботу за кордоном, має сенс спочатку отримати європейську освіту. Більшість закордонних роботодавців надають перевагу при виборі працівників саме випускникам європейських вишів.

Мабуть, багато абітурієнтів хотіли б дізнатись, чи відрізняється навчання за кордоном і які є переваги? Спробуємо детальніше розглянути це питання.

Європейська освіта та її реальні переваги

Українська молодь прагне отримати освіту у європейських університетах не лише через престижність закладів. Перш за все молоде покоління приваблюють наступні переваги:

1) Дипломи європейських університетів є визнаними багатьма світовими корпораціями. На жаль, лише декілька українських академій мають таку визнаність у світі. Для будування успішної карꞌєри за кордоном краще мати диплом елітного європейського вишу;

2) Можливість студентської практики за профілем навчання. Усі студенти мають унікальну можливість пройти стажування у видатних європейських компаніях для отримання початкового рівня практичного досвіду. Після отримання диплому студенти вже мають корисний досвід, який допоможе у пошуку престижної роботи;

3) Персоніфікована система навчання – європейські навчальні заклади пропонують декілька програм для отримання освіти, а студенти самостійно обирають саме ті предмети та курси, які їм цікаві та знадобляться у майбутньому. Українські університети лише починають запроваджувати таку вибіркову систему навчання і пропонують кілька предметів на вибір на випускних курсах;

4) Вільне володіння декількома іноземними мовами. Напевно, всі добре розуміють, як важливо вільно володіти іноземними мовами для перспективного розвитку кар’єри за кордоном. Знаходження у мовному середовищі на протязі 4-5 років дарує особі можливість вільно спілкуватися;

5) Переваги при укладанні контрактів та отриманні дозволів на проживання за кордоном. Європейське законодавство зменшує кількість потреб, які необхідно виконати, щоб проживати у країнах Європи для тих осіб, які мають дипломи закордонних вишів.

Ми зосередились лише на основних перевагах при навчанні у навчальних закладах країни Євросоюзу. Також слід враховувати додатковий життєвий досвід та проживання в країнах з вищим рівнем життя, близьке знайомство з культурою та історією іншої країни.

Перспективи достойного життя та розвитку

Багато працівників, які отримали дипломи українських вищих навчальних закладів та вільно володіють іноземними мовами, також мають добрі шанси влаштуватися за кордоном на престижну роботу. Як свідчить досвід Міжнародної Компанії Праці «WORK EXPRESS EUROPE» Sp. z О.О. (міжнародний Сертифікат № 14746), висококласні працівники з професійним досвідом складають добру конкуренцію на ринку праці у Польщі та інших країнах Європи. Але також залишаються великими ризики на потрапляння до недобросовісних роботодавців.

Надати гарантії законного перебування на території іноземних країн та влаштування на роботу може лише компанія, яка професійно займається працевлаштуванням українців у Польщі та інших країнах Євросоюзу.

Так, наприклад, представництво «Work Express Europe» здійснює свою діяльність через Міжнародне Бюро Праці «WORK EXPRESS EUROPE» Sp. z О.О., яке знаходиться у Польщі, влаштовує для майбутніх працівників мовні курси, ознайомчі поїздки, надає консультації з усіх можливих питань. Діяльність компанії «Work Express Europe» також підтримано органами державної влади України, що підтверджено Ліцензією на посередництво у працевлаштуванні за кордоном відповідно до Наказу Міністерства праці та соціальної політики України № 1534.

Українські працівники, які знайшли роботу за кордоном за допомогою компанії WEE, підтверджують той факт, що у перші місяці перебування у Польщі дуже важливо було отримати підтримку від кваліфікованих спеціалістів, які допомогли швидко адаптуватися у нових умовах.