Купуючи кожен день який-небудь товар, люди, не замислюючись, складають його в пакети і йдуть з магазину, несвідомо вибираючи для упаковки мішечок яскравий і красивий. Часто на ньому буває досить відоме зображення.

Всі нині відомі фірми, компанії та інші організації не завжди були такими. Коли-то і про них ніхто нічого не чув і не знав. Не настільки важливо, що вони виробляли — промислову продукцію, продовольчу або надавали послуги. Але кожен раз, коли людина стикався з яким-небудь товаром, він дізнавався особа, яка його робила. Завдяки чому він це робив?

Він бачив емблему або символ, можливо, стилізоване зображення, тобто логотип і пов'язував це з фірмою-виробником. Таким чином комерційні компанії, приватні особи відзначали свою продукцію і вигідно виділялися з натовпу конкурентів. Зараз логотип теж використовується для підвищення впізнаваності і просування товару, а упаковка, як не можна краще підходить для цього. Фірмові пакети на http://ud.com.ua/ukr/index.html з логотипом на замовлення — це правильне вкладення коштів у рекламу.

Для чого необхідно поміщати на упаковку логотип:

• підкреслити індивідуальність і унікальність товару або послуги;

• збільшити впізнаваність фірми;

• продовжити час запам'ятовування зображення;

• домогтися асоціацій емблеми з якістю і надійністю;

• заявити про своє існування;

• привернути увагу до новинок;

• розповісти про свою діяльність;

• підтвердити престиж і успіх компанії.

Впізнаване графічне зображення наноситься на будь-які пакети: паперові, поліпропіленові, поліетиленові та інші. Все залежить від потреб замовника, який керується здоровим глуздом, зацікавленістю поширити потрібну інформацію. Така реклама — це найдешевший спосіб заявити про себе.

Замовляти упаковку найкраще великими партіями, так як цим вирішується відразу кілька завдань. Ціна одного примірника значно зменшується, так, що стає вигідним роздавати пакетики безкоштовно, а це привертає все більше клієнтів. Замовити пакети майка прозорі, кольорові або з малюнком можна різних розмірів, враховуючи, що в них передбачається переносити.

Використовуваний матеріал також має неабияке значення. Для виробництва упаковки під продовольчі товари береться тільки первинне, а для промислових речей допускається вторинну сировину. Якщо замовник вже має свій логотип і уявлення про те, де і як він повинен бути розташований на пакеті, це значно полегшує роботу.

Але є випадки, коли потрібна допомога професіонала, і тоді спеціалісти спочатку розробляють індивідуальний дизайн пакетів, а потім їх виробляють. Це взаємовигідна співпраця, що приносить плоди як клієнту, так і виробникові.