Серце домашньої мережі – електрощиток. Саме він здійснює розведення проводки по приміщеннях. Всередині щита встановлено основні компоненти системи – диференціальні автомати, лічильник, УЗО. Як ви розумієте до вибору електрощитка треба підійти ґрунтовно.

Де його шукати? Допоможе в цій справі клієнтам Smart Energia – компанія надає все для електрика за адекватною ціною. Знаходиться її офіс в Львові, але робити замовлення тут можуть жителі з будь-яких міст України.

Користувачів порадує оперативна доставка товару, зручні умови оплати. Чи допускає Smart Energia можливість обміну товару? Так, при необхідності ви можете скористатися цією опцією. Зверніть увагу, що на всю продукцію компанії покладається гарантія. Це захищає споживачів від будь-яких проблем. При виявленні шлюбу ви просто замінюєте виріб. Як бачите, у вас є всі підстави влаштувати шопінг в Smart Energia. Але повернемося до електрощитка. Як вибрати відповідну модель для свого будинку?

Для початку визначтеся з типом виробу. Електричний щит може бути зовнішнім і вбудовуваним. Що краще вибрати? Все залежить від вашого погляду на інтер'єр, а також місця, відведеного під розміщення обладнання. Звичайно, краще вбудована конструкція, яка більш вдало вписується антураж кімнати.

Матеріал щитка теж має велике значення. Сьогодні виробники випускають їх у двох варіантах – це моделі в пластиковому корпусі і металевому. Для офісу та квартири краще вибирати перший варіант, так як виглядає він набагато презентабельніше. Білий пластик чудово вписується в антураж і не кидається в очі.

Враховуйте також кількість моделей - це важливий параметр. Визначається він індивідуально, залежно від схеми проводки. Так, для квартири рекомендується замовляти модель на 12-16 модулів. Такої кількості слотів цілком достатньо для розміщення діфавтомату, УЗО, лічильника.