Рульова рейка - механічний вузол автомобіля, який відповідає за керованість авто та перетворює поворот керма у горизонтальне зміщення передніх коліс. Діагностика та ремонт елементів кермової рейки є обов’язковими, оскільки від їх справності та цілісності напряму залежить безпека водія та пасажирів, а також можливість управління транспортним засобом.

Основними функціональними частинами вузла є: зубчастий вал, опорна втулка та золотниковий механізм.

Діагностика визначає наступні дії, пов’язані з ремонтом окремих деталей кермової рейки або вузла вцілому. “ГУР Автосервіс” виконує увесь комплекс заходів по ремонту та реставрації рульових рейок із застосуванням професійного спеціального обладнання. Ми маємо у розпорядженні новітню матеріально-технічну базу, з допомогою якої можемо ремонтувати рульові рейки будь-якого авто.

Залежно від типу та стадії поломки ремонт може тривати від пари годин до кількох днів.

Майте на увазі, що самостійно усунути неполадки кермової рейки Вам не вдасться, оскільки це довготривалий процес, який складається з кількох етапів та вимагає відповідної кваліфікації інженерів, а також наявності спеціального інструменту та обладнання.

Етапи ремонту рульової рейки:

  • технічний огляд та діагностика;
  • розбирання вузла, видалення забруднень та слідів корозії, промивання окремих деталей;
  • заміна та ремонт деталей, які потребують того;
  • контроль стану, очищення зубчастого валу;
  • заміна витратних матеріалів: сальників, пиловиків, ущільнювачів і т.д.

Якщо Вам не вдалось попередити поломки кермової рейки, необхідно звернутись до спеціалістів у найближчий час.

Найбільш поширеними несправностями кермових рейок є:

  • Присутність сторонніх звуків з боку керма під час руху транспортного засобі, зокрема, при поворотах чи подоланні незначних перешкод.
  • Підтікання рідини із рульової рейки. У такому випадку під капотом автомобіля формується калюжа з масла. Недостатній рівень рідини призводить до ускладнення кермування та до виникнення сторонніх шумів під час руху;
  • Люфт - наявність надлишкового вільного ходу на кермовому колесі. При виявленні люфта, спецалісти нашого сервісу проводять повну заміну зношених частин та регулювання рейки на стенді.

Після ремонтних робіт, рейка додатково тестується та діагностується на спеціальному обладнанні.

Ми завжди беремо до уваги побажання Клієнта. Задля цього ми маємо широкий номенклатурний ряд запчастин, які найчастіше потребують заміни. Крім того, у випадку термінового ремонту, ми можемо тимчасово або на постійно замінити зламану рейку на наявну відреставровану. Таким чином, Ви економите максимум часу та коштів.