Отримати диплом у вищому навчальному закладі однієї з європейських країн мріє все більше українців. Диплом міжнародного зразка суттєво підвищує шанси на престижне працевлаштування в одній з Міжнародних компаній в Україні або за кордоном. Європейська освіта гарантує більш високий рівень доходів при працевлаштуванні.

Привабливою з точки зору отримання вищої освіти для молоді є Італія. Молодь приваблює краса сонячної країни, її багата історія. Але вирішальну роль у виборі місця навчання відіграє ефективна система освіти. До речі, ціна освіти в Італії порівняно невисока. Іноземні студенти мають можливість отримати державну стипендію. При виділенні стипендії враховують певні соціальні критерії та академічні досягнення. У вищих навчальних закладах відсутні фіксовані освітні програми. Студенти самі складають зручний графік лекцій та іспитів. До Італії їдуть вивчати дисципліни, пов’язані з модою та дизайном, архітектурою, міським плануванням, архітектурою. Останнім часом за кордоном прагнуть отримати й середню освіту. Кінцевою стадією середньої освіти в Польщі являється навчання в ліцеї, коледжі або технікумі. Треба зазначити, що для іноземців середня освіта в Польщі після 9 класу являється безкоштовною як і для поляків. Для іноземців передбачено проживання на території навчального закладу. Атестат проєвропейську середню освіту надає можливість вступу до європейських вищих навчальних закладів.

Зусиллями Європейської академії, що знаходиться в місті Люблін, організовані курси фахової підготовки для людей молодого віку з різних країн світу, що мріють навчатись за кордоном. Викладачі з ВНЗ різних країн допомагають вивчати лінгвістику, культурологію, мистецтво. Академія надає допомогу й супровід молоді до самого вступу в вибраний ВНЗ.