Билеты в цирк! (ЗАВЕРШЕН)

Голоси: 0
Детальніше про конкурс. Натисніть сюди!
Про конкурс

Кобзов

Вперше в Сумах! З 2-го по 5-те квітня, біля ТРЦ «Мануфактура», в рамках міжнародного туру, відбудуться грандіозні гастролі найбільшого в Україні цирку «Кобзов», внесеного в книгу рекордів, з новим шоу «VIVAT».

Умови конкурсу:

Ваша дитина повинна намалювати малюнок на тему цирку (клоун, акробат або сам цирк). 
Після Ви повинні сфотографувати свою дитину з малюнком і відправити фото нам на нашу електронну адресу [email protected]. У листі вказуйте ПІБ та контактний номер телефону.  


Всього буде 5 переможних місць, тобто перші 5 осіб, які надішлють нам свої малюнки, гарантовано отримають по 2 квитку.

 

Шоу-програма «VIVAT» — це неймовірно масштабне циркове шоу, яке вразить навіть найсуворіших критиків.

Над програмою працювали кращі режисери та хореографу України з проектiв «Х-фактор», «Танцюють всі», «Майданс».

На Вас чекає зірковий склад учасників та вражаючі номери: повітрянi гімнасти, канатохідці з Латинської Америки, акробати, еквілібристи, жонглери, сучасний шоу-балет, атракціон магiї, вело-шоу від чемпіона України з велотріалу, веселi клоуни та єдині в Україні білі леви та тигри, а також багато інших екзотичних тварин.

На території циркового комплексу Ви зможете відвідати тематичнi виставки, а саме: трансформерів, де скульптури виготовлені згідно оригінальних моделей з блокбастеру висотою три метри; тераріум (більше тридцяти видів екзотичних плазунів та рептилій); динопарк (понад п`ятнадцять видів динозаврів в натуральну величину); кімната сміху та виставка клоунів (понад тисячу екземплярів); зоопарк.

Подаруйте собі незабутню подорож до неймовірного світу, де дух захоплює, а емоції зашкалюють!