Мій улюблений викладач

Сумський державний педагогічний університет ім. А.С.Макаренка

Леоненко Андрій Васильович
Голоси: 626

Майстер спорту України з пауерліфтингу, заступник директора Інституту фізичної культури зі спортивної роботи, старший викладач кафедри теорії методики фізичної культури Сум ДПУ ім. А. С. Макаренка, стаж роботи – 12 років. Життєве кредо – поступай з людьми так, як хочеш, щоб поступали з тобою. Викладає предмети – теорію та методику викладання атлетизму, виробничу практику, рукопашний бій, підвищення спортивної майстерності.

Коваленко Андрій Миколайович
Голоси: 293

Директор Інституту філології СумДПУ ім. А.С. Макаренка Кандидат філологічних наук, доцент Викладає дисципліни: - Теоретична граматика англійської мови, - Комунікативно-прагматична парадигма сучасних лінгвістичних досліджень. Життєве кредо: У будь-якій ситуації треба завжди залишатися людиною, а людині треба завжди залишати право вільного вибору.

Усик Дмитрий Борисович
Голоси: 176

Преподаватель кафедры практической психологии, заместитель директора по воспитательной работе Института педагогики и психологии СумГУ им. А.С.Макаренко. Читает курсы – Патопсихология, Возрастная психология, Экспериментальная психология, Дифференциальная психология. Кредо - То, что у тебя получается лучше всего, и есть твое призвание.

Бондаренко Віктор Олександрович
Голоси: 153

Кандидат філологічних наук Доцент кафедри практики англійської мови Викладаю: фонетику та практику англійської мови У житті намагаюсь керуватись трьома основними поняттями: глибока духовність, істинний альтруїзм та високий професіоналізм...

Голубкова Наталія Леонідівна
Голоси: 144

Заступник директора Інституту філології з наукової та виховної роботи, координатор Ресурсного центру вчителів англійської мови, старший викладач кафедри практики англійської мови. Життєве кредо: Завжди намагаюся ставитится до людей так, як хотіла, щоб вони ставилися до мене.

2
Каленик Михаил Викторович
Голоси: 141

Кандидат педагогических наук, доцент кафедры физики. Основной курс: методика преподавания физики Кредо: Не бойтесь браться за то, чего вы делать не умеете. Любитель построил ковчег, а профессионалы – "Титаник".

2
Каленик Михаил Викторович
Голоси: 141

Кандидат педагогических наук, доцент кафедры физики. Основной курс: методика преподавания физики Кредо: Не бойтесь браться за то, чего вы делать не умеете. Любитель построил ковчег, а профессионалы – "Титаник".

Будянський Дмитро Васильович
Голоси: 132

Кандидат педагогічних наук, доцент Дисципліни: «Педагогіка», «Основи педагогічної творчості», «Ораторське мистецтво», спецкурс з педагогічної майстерності. «Делай, что должен, и будь, что будет». Рыцарский девиз.

Касьяненко Геннадій Якович
Голоси: 103

Декан природничо-географічного факультету,Доцент кафедри хімії та МНХ Кандидат хімічних наук Дисципліни: Загальна хімія, Неорганічна хімія, Окисно-відновні системи Життєве кредо: «Жить – значит непрерывно двигаться вперед!»

Розуменко Анжела Оурелянівна
Голоси: 102

Доцент кафедри математики, кандидат педагогічних наук Дисципліни: теорія ймовірності, методика навчання математики, основи геометрії Кредо: То, что ты несещь миру, то и мир несет тебе

Лянной Юрій Олегович
Голоси: 98

Директор Інституту фізичної культури, завідувач кафедри здоров’я людини та фізичної реабілітації, кандидат педагогічних наук, профессор. Дисципліни: Основи фізичної реаблілітації Кредо: До людей треба відноситись так, як хочеш щоб відносились до тебе.

Cалтикова Алла Іванівна
Голоси: 88

Доцент кафедри експериментальної та теоретичної фізики, кандидат фізико-математичних наук Дисципліни: загальний курс фізики Кредо: До людей треба відноситись так, як хочеш щоб відносились до тебе

Пташенчук Оксана Олексіївна
Голоси: 78

Заступник декан природничо-географічного факультету з виховної роботи, викладач кафедри зоології, анатомії та фізіології людини і тварин Дисципліни: Вікова фізіологія, Фізіологія людини та тварин Кредо: «Когда улыбаешься миру, мир улыбается в ответ»

Литвиненко Юлія Іванівна
Голоси: 75

Заступник декана природничо-географічного факультету з наукової роботи, Кандидат біологічних наук, Доцент кафедри ботаніки Дисципліни: Мікологія, Екологія, Молекулярна біологія, Ботаніка Кредо: «Узнать больше, стремиться к лучшему»

Максименко Анатолій Іванович
Голоси: 68

Старший викладач кафедри мистецької педагогіки та хореографії Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка Життєва позиція: Танець - це твій пульс, биття твого серця, твоє дихання. Це ритм твого життя. Це вираз в часі і русі, в щасті та радості, смутку і заздрості. Відповідаючи на запитання, який би танець я хотів станцювати – не вагаючись – відповідаю – «Танець моєї мрії»…

Кравченко Олександр Миколайович
Голоси: 54

Кандидат історичних наук, заступник декана з науково-дослідної роботи Дисципліни: Історія України, археологія Кредо: Якщо чогось не можеш осягнути, підкори собі це.

Картава Юлія Анатоліївна
Голоси: 51

Завідувач кафедри колекційної та інклюзивної освіти. Кандидат педагогічних наук, доцент Дисципліни : основи колекційної педагогіки, корекційна педагогіка, основи інклюзивної освіти Професійне кредо: педагогу повинні бути притаманні якості близькі до матеріальних. Як мати віддає своїм дітям все найкраще, так і педагог вкладає свою душу в учнів. У цьому внутрішній світ професії. Життєве кредо: «Всі перемоги починаються з перемоги над собою»

Энская Елена Юрьевна
Голоси: 48

Кандидат искусствоведения, доцент кафедры изобразительного искусства, теории, истории музыки и художественной культуры. Веду: историю музыки, гармонию, сольфеджио, дипломные и магистерские работы. Ценю в людях честность, скромность, добросовестность, умение радоваться успеху другого, высокий профессионализм.

Звіряка Олександр Миколайович
Голоси: 44

Кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри здоров’я людини та фізичної реабілітації. Викладає дисципліни «Загальний масаж», «Лікувальна фізична культура», «Фізична реабілітація в ортопедії та травматології». Життєве кредо – бути мудрим як змія і простим як голуб.

Михайлюк Людмила Миколаївна
Голоси: 35

Старший викладач; Життєве кредо: Жити у злагоді зі своєю совістю Дисципліни: практикум з правопису, спецсемінар з мови, СУЛМ

2
Кириленко Надія Іванівна
Голоси: 35

Кандидат філологічних наук, доцент; Життєве кредо: Дасть Бог, і це переживем, «…любити все прекрасне і земне і говорити правду всім бульдогам…», не фальшивити, не нудити, не стратити душею. Пам’ятати, що сміх, краса і доброта продовжують життя! Дисципліни: фольклор, сучасна українська література, дитяча література, художньо-естетична концепція шестидесятництва.

2
Кириленко Надія Іванівна
Голоси: 35

Кандидат філологічних наук, доцент; Життєве кредо: Дасть Бог, і це переживем, «…любити все прекрасне і земне і говорити правду всім бульдогам…», не фальшивити, не нудити, не стратити душею. Пам’ятати, що сміх, краса і доброта продовжують життя! Дисципліни: фольклор, сучасна українська література, дитяча література, художньо-естетична концепція шестидесятництва.

Васько Ольга Александровна
Голоси: 33

Кандидат педагогических наук, старший преподаватель кафедры дошкольного и начального обучения Дисциплины – математика, методика преподавания математики, новые информационные технологии в образовании. Жизненное кредо: «Во всем нужно держаться трех начал: истинного, честного и полезного»

Луніка Ольга Василівна
Голоси: 31

Кандидат педагогічних наук, старший викладач Дисципліни: Шкільний курс Історії України та методика його викладання Кредо: Чого б ти не навчався, ти навчаєшся для себе

2
Дейниченко Наталія Павлівна
Голоси: 24

Кандидат філологічних наук, доцент; Життєве кредо: Тато-вчитель виховав мене бути завжди об’єктивною, справедливою та вихованою Дисципліни: історія української літературної мови, діалектологія

2
Дейниченко Наталія Павлівна
Голоси: 24

Кандидат філологічних наук, доцент; Життєве кредо: Тато-вчитель виховав мене бути завжди об’єктивною, справедливою та вихованою Дисципліни: історія української літературної мови, діалектологія

Сумський державний університет

Бондаренко Юлія Станіславівна
Голоси: 178

Викладач каф. германської філософії, ІФСК, викладає німецьку,англійську мови з 2004 року. Кредо: Організовує колективні подорожі зі студентами до Німеччини за грантовою програмою обміну DAAD, детально пояснює багато нового матеріалу з німецької та англійської мов, вимагає вивчення всього та виконання домашніх завдань, але в той же час дружелюбно та з розумінням ставиться до студентів.

Дорда Віталій Олександрович
Голоси: 159

Викладач кафедри теорії та практики перекладу ,працює вже 10 років,ф-т ІФСК, викладає практику перекладу ,проблематику соціального варіювання англійської мови . Кредо: завжди усміхнений,позитивний, енергійний викладач-КВН-щик. Його пари проходять дуже цікаво , адже студенти практикують мову ,граючи в різні повчальні,розвиваючі ігри .Також, Віталій Олександрович разом зі студентами організував «Discussion Club», де усі бажаючі можуть приходити та удосконалювати знання англійської мови.

Нефедченко Василь Федорович
Голоси: 125

Доцент, кандидат фізико-математичних наук Дисципліни: Фізика «Власник номінації Викладач-Найкращі вуса»

Павленко Анастасія Володимирівна
Голоси: 114

Кандидат наук соціальних комунікацій, викладач кафедри журналістики і філології, факультет іноземної філології та соціальних комунікацій, викладає комунікаційні технології, історію зв’язків з громадськістю,ведення переговорів,теорію масової комунікації та інформації, основи журналістики. Кредо: Активно бере участь в студентському житті ф-ту.Організовує КВН, готує номери на «Золотий Інтеграл». Кредо Анастасії Володимирівни : Можно на «ты».

2
Погоржельська Юлія Олександрівна
Голоси: 111

Асистент кафедри технології машинобудування верстатів та інструнтів. Факультет: технічних систем та енергоефективних технологій Дисципліни: Взаємозамінність, стандартизація та технічні виміри Метрологія та стандартизація Теоретичні основи виготовлення деталей та складання машин Теоретичні основи машинобудування Управління інформаційними зв'язками Аудит управлінської діяльності зі стандартизації та сертифікації. Погоржельська Юлія Олександрівна є молодим науковцем, яка активно використовує свій досвід в професійній діяльності. На своїх заняттях вона активізує самостійність, ціленаправленість та інтерес до предмету, забезпечуючи різнорівневий підхід в залежності від схильностей та здібностей кожного студента. Юлія Олександрівна володіє та успішно застосовує на практиці широкий набір методів та засобів навчання, забезпечуючи варіативність освітнього процесу. Вона вміло аналізує тему, логічно обґрунтовано виділяє її головні складові, враховуючи психологічні особливості студентів та рівень їх знань. Життєве кредо: Постійно підвищуючи професіоналізм, необхідно не втрачати людяність та залишатись в душі трішечки студентом. Це допомогає студентам краще налаштуватися на учбовий процес та сприяє досягненню взаєморозуміння між ними та викладачем.

2
Погоржельська Юлія Олександрівна
Голоси: 111

Асистент кафедри технології машинобудування верстатів та інструнтів. Факультет: технічних систем та енергоефективних технологій Дисципліни: Взаємозамінність, стандартизація та технічні виміри Метрологія та стандартизація Теоретичні основи виготовлення деталей та складання машин Теоретичні основи машинобудування Управління інформаційними зв'язками Аудит управлінської діяльності зі стандартизації та сертифікації. Погоржельська Юлія Олександрівна є молодим науковцем, яка активно використовує свій досвід в професійній діяльності. На своїх заняттях вона активізує самостійність, ціленаправленість та інтерес до предмету, забезпечуючи різнорівневий підхід в залежності від схильностей та здібностей кожного студента. Юлія Олександрівна володіє та успішно застосовує на практиці широкий набір методів та засобів навчання, забезпечуючи варіативність освітнього процесу. Вона вміло аналізує тему, логічно обґрунтовано виділяє її головні складові, враховуючи психологічні особливості студентів та рівень їх знань. Життєве кредо: Постійно підвищуючи професіоналізм, необхідно не втрачати людяність та залишатись в душі трішечки студентом. Це допомогає студентам краще налаштуватися на учбовий процес та сприяє досягненню взаєморозуміння між ними та викладачем.

Проценко Сергій Іванович
Голоси: 99

Доктор фізико-математичних наук, доцент «Найкращий декан факультету ЕлІТ» _______________________________________________

Дрозденко Олексій Олександрович
Голоси: 96

Кандидат фізико-математичних наук Дисципліни: Матеріали і компоненти електроніки _______________________________________________

2
Гусак Олександр Григорович
Голоси: 84

Кандидат технічних наук, доцент кафедри прикладної гідроаеромеханіки. На даний час займає посаду декана факультету технічних систем і енергоефективних технологій. Крім того Він викладач таких дисциплін, як «Гідрогазодинаміка» та «Теорія турбомашин». Кажуть: «Викладачем треба народитись». Саме ці слова характеризують Олександра Григоровича, бо Він цілком і повністю віддається своїй роботі! Розуміє та допомагає кожному студенту. Цю людину поважають усі, хто хоч раз мав можливість з ним поспілкуватись! Досвідчений та обізнаний викладач з великим досвідом у педагогічній сфері, який більшу частину свого життя присвятив саме своїй роботі. Лекції, які читає Олександр Григорович, зацікавлять навіть того, хто зовсім не має бажання навчатись, бо вони наповнені не тільки матеріалом по темі, а ще й цікавими фактами із сучасного життя, яскравими розповідями та безмежною любов’ю до всіх студентів! Це викладач, який витрачає всі свої сили на нас – студентів! Викладач з великою душею, якій завжди вісімнадцять! Його педагогічне кредо: «Кожен, хто працює тільки для себе – страждає! Працюючи для інших, людина поділяє з ними радість досягнутої мети!»

2
Гусак Олександр Григорович
Голоси: 84

Кандидат технічних наук, доцент кафедри прикладної гідроаеромеханіки. На даний час займає посаду декана факультету технічних систем і енергоефективних технологій. Крім того Він викладач таких дисциплін, як «Гідрогазодинаміка» та «Теорія турбомашин». Кажуть: «Викладачем треба народитись». Саме ці слова характеризують Олександра Григоровича, бо Він цілком і повністю віддається своїй роботі! Розуміє та допомагає кожному студенту. Цю людину поважають усі, хто хоч раз мав можливість з ним поспілкуватись! Досвідчений та обізнаний викладач з великим досвідом у педагогічній сфері, який більшу частину свого життя присвятив саме своїй роботі. Лекції, які читає Олександр Григорович, зацікавлять навіть того, хто зовсім не має бажання навчатись, бо вони наповнені не тільки матеріалом по темі, а ще й цікавими фактами із сучасного життя, яскравими розповідями та безмежною любов’ю до всіх студентів! Це викладач, який витрачає всі свої сили на нас – студентів! Викладач з великою душею, якій завжди вісімнадцять! Його педагогічне кредо: «Кожен, хто працює тільки для себе – страждає! Працюючи для інших, людина поділяє з ними радість досягнутої мети!»

2
Сікора Віталій Зиновійович
Голоси: 75

Доктор медичних наук, професор завідувач кафедри анатомії людини в медичному інституті СумДУ («Учитесь дети, жизнь сложна, но коротка»)

2
Сікора Віталій Зиновійович
Голоси: 75

Доктор медичних наук, професор завідувач кафедри анатомії людини в медичному інституті СумДУ («Учитесь дети, жизнь сложна, но коротка»)

Семенов Володимир Миколайович
Голоси: 63

Юридичний факультет Викладач кафедри права Перший заступник декана Кандидат з державного управління Викладач: теорія держави та права, державне будівництво, теорія управління. Цікаві лекції, глибокі знання з історії та теорії управління, вимогливість на практичних заняттях.

Садівничий Володимир Олексійович
Голоси: 60

Кандидат наук із соціальних комунікацій ,доцент, викладач кафедри журналістики і філології ,ф-т ІФСК.Викладає новітні медіа, теорію і методику журналістської творчості. Кредо : Людина з неординарним світобаченням і світосприйняттям , помножиними на професійну журналістську освіту .Ніколи не залишиться без роботи.

Ілляшенко Сергій Миколайович
Голоси: 60

Завідувач кафедри маркетингу та управління інноваційною діяльністю, ФЕМ СумДУ. Науковий ступiнь: доктор економічних наук Посада: професор кафедри маркетингу та управління інноваційною діяльністю Основні дисципліни: Маркетинг (для спеціальності “Маркетинг”), Маркетингова товарна політика, Товарна інноваційна політика, Інноваційний менеджмент Тому, що він найкращий викладач у своїй галузі, гарна людина і просто НЯШКА»

Петров Сергій Олександрович
Голоси: 58

Дисципліни: Основи програмування, Адміністрування інформаційних систем. _______________________________________________

Солонар Анастасія Вікторівна
Голоси: 57

Юридичний факультет Викладач кафедри права Кандидат юридичних наук Викладач: цивільний процес. Змістовні лекції, доступна подача академічної інформації.

Погребняк Олександр Дмитрович
Голоси: 54

Професор, доктор фізико-математичних наук Дисципліни: Фундаментальні основи нанотехнологій _______________________________________________

Мельник Леонід Григорович
Голоси: 52

Завідувач кафедри економіки та бізнес адміністрування, ФЕМ СумДУ. Науковий ступiнь: доктор економічних наук Посада: професор кафедри економіки та бізнес адміністрування економіка розвитку екологічна економіка сталий розвиток Основні дисципліни: Економіка підприємства, економіка розвитку, екологічна економіка сталий розвиток Незважаючи на свій науковий ступінь –в душі завжди залишається студентом»

Шевченко Сергій Миколайович
Голоси: 47

Научна ступінь: Кандидат педагогічних наук Звання: Доцент кафедри прикладної екології Факультет: Технічних систем та енергоефективних технологій Дисципліни: Біологія, Основи мікробіології, Екологія людини, Основи біоетики та біобезпеки, Стратегія сталого розвитку, веде спеціальні курси з біології в старших класах гімназій міста Суми Шевченко Сергій Миколайович працює в СумДУ з 1995 року, на кафедрі прикладної екології на посаді доцента, одночасно викладаючи біологію в спеціалізованих класах Сумської гімназії №1. Він є автором методичної концепції розвитку інтелектуальних вмінь продуктив¬ної діяльності на заняттях з біології. Ним розроблена оригінальна методика навчання з курсу біології, яка базується на сучасній дидактичній концепції змістовного узагальнення. Характерною особливістю лекцій і практик Сергія Миколайовича є їх нестандартність, за основу якої покладено глибоке наукове обґрунтування. На таких заняттях студенти почувають себе вільно і комфортно, обговорюючи серйозні навчальні проблеми. Ще одним напрямком діяльності педагога є складання завдань з біології продуктивного характеру, націлених на розвиток науково-теоретичного мислення студентів. Ним складена авторська навчальна програма з біології. Досвід викладача біології Шевченка С.М. неодноразово узагальнювався і поширювався у вигляді буклетів та методичних посібників. Загалом він має більше 50-ти науково-методичних друкованих праць. За час педагогічної роботи Сергій Миколайович нагороджений: "ОтличникпросвещенияСССР", "Відмінник народної освіти УРСР", медаллю Н.К.Крупської, нагородним знаком Міністерства освіти і науки України «Василь Сухомлинський» (№ 1630 від 15.05.08), Почесною грамотою (постанова колегії Міннаросвіти УРСР 8/7- 320), Державного комітету СРСР по народній освіті (25.05.90.), дипломом лауре¬ата Всесоюзного конкурсу "Вчитель року" (1.09.90 р.), грамотами і подяками за успішну підготовку учнів до предметних олімпіад обласного та Всеукраїнського рівнів. Диплом переможця обласного конкурсу «Вчитель року» 1997 року. Шевченко Сергій Миколайович – це педагог від Бога! Один з найкращих викладачів на кафедрі прикладної екології, також його знають та поважають студенти інших спеціальностей факультету ТеСЕТ. Веселий, харизматичний, приємний у спілкуванні і у той же час суворий, вимогливий та справедливий. Викладач, який може не тільки бездоганно подати матеріал, а й зробити заняття цікавими та навіть захоплюючими. Його не бояться, його поважають, він розмовляє зі студентами на рівних. Вдало підкреслює серйозні розмови веселими жартами, роблячи їх жвавими, емоційно забарвленими та легкими у сприйнятті. Та не тільки захоплюючими розповідями славиться цей викладач, а ще й добротою своєї душі, студенти звертаються до Сергія Миколайовича з найрізноманітнішими питаннями, як навчальними так і життєвими, адже впевнені що отримають обґрунтовану відповідь або гарну пораду. Вся велич, такого педагога, як Сергій Миколайович, у тому, що він сам є невід’ємною частиною своєї роботи, за що заслужено нагороджений найціннішим – повагою колег та студентів! Життєве кредо: Тільки вперед!!!

Яненко Ярослав Васильович
Голоси: 45

Кандидат соціологічних наук, ф-т ІФСК,старший викладач кафедри журналістики і філології, викладає газетно-журнальне видання,інтернет-журналістику,книговидання,медіоправо,теорію піару,теорію реклами та історію реклами. Кредо: привітний ,дружелюбний викладач , який вміє пожартувати та завжди допоможе і підкаже студенту.

Чернадчук Олександр Вікторович
Голоси: 45

Юридичний факультет Викладач кафедри права Викладач: фінансове право, банківське право, право соціального забезпечення, Практикуючий адвокат, має досвід роботи в органах пенсійного забезпечення, креативність на практичних заняттях, полюбляє творчий підхід.

Панченко Віталій Олександрович
Голоси: 42

Асистент кафедри прикладної гідроаеромеханіки. Займає посаду заступника декана факультету ТеСЕТ з виховної роботи. Викладає такі дисципліни, як «Інтелектуальна власність», «Спеціальні гідромашини» та «Гідроаеромеханіка нафтових і газових комплексів». Цей викладач знаходить підхід окремо до кожного студента, розуміючи та допомагаючи не тільки у навчанні, а й у будь-якому питанні. Він, не шкодуючи своїх сил, вислухає та допоможе усім, хто цього потребує! Віталій Олександрович дуже комунікабельна та креативна людина. Викладач, який володіє творчим підходом до всього, та вміє знаходити нестандартні рішення любого питання. Він працює не просто на результат, а на кращий метод його досягнення, саме цьому і вчить своїх студентів. Кожне практичне зайняття – це не тільки цікаве вивчення дисципліни, а й тренінг справжньої роботи в команді. Кожна лекція – це не тільки нові теми, а й різноманітні розповіді з останніх світових новин даної галузі. Віталій Олександрович – це не просто викладач, це людина, яка навчає студентів та виховує з них справжніх, дорослих людей! Його педагогічне кредо: «Людина може тільки те, чого вона прагне, вона має тільки те, що зробила сама; витрачені зусилля дають їй найбільшої насолоди, а блаженство людини в її творчості!»

Дудкін Олександр Валентинович
Голоси: 42

Викладач кафедри економічної теорії, ФЕМ СумДУ. Науковий ступiнь: канд.екон.наук Посада: старший викладач кафедри економічної теорії Основні дисципліни: Макроекономіка, Економічна теорія, Мікроекономіка (раніше викладав). Завжди вміє зацікавити, використовує інноваційні підходи»

Зайцев Ігор Едуардович
Голоси: 33

Доцент кафедри педіатрії з курсом медичної генетики (Найдобріший педіатр) _________________________________

Швіндіна Ганна Олександрівна
Голоси: 31

Викладач кафедри управління, ФЕМ СумДУ. Вчений ступінь, звання: к.е.н, доцент Посада: заступник завідувача кафедри управління. Основні дисципліни: "Організація праці менеджера", "Стратегічний менеджмент", "Менеджмент організацій", "Управління проектно-орієнтованою організацією" Думка студентів: «Справжній професіонал своєї справи».

2
Сміянов Владислав Анатолійович
Голоси: 29

Директор Медичного інституту, к.мед.н., доцент, завідувач кафедри соціальної медицини, організації та економіки охорони здоро’я.

2
Сміянов Владислав Анатолійович
Голоси: 29

Директор Медичного інституту, к.мед.н., доцент, завідувач кафедри соціальної медицини, організації та економіки охорони здоро’я.

Зайцев Олександр Васильович
Голоси: 26

Викладач кафедри фінасів, ФЕМ СумДУ. Науковий ступiнь: канд.екон.наук Посада: доцент кафедри фінансів. Основні дисципліни: гроші та кредит, фінансові розрахунки. Думка студентів: «Зрозуміло викладає свій предмет, завжди відповідає на запитання і пояснює важкий матеріал декілька разів, доки не впевниться, що всі все зрозуміли. Використовує багато термінів іншомовного походження і доступно їх тлумачить»

2
Сулим Анатолій Григорович
Голоси: 23

Ассистент кафедри нейрохірургії та неврології з курсами психіатрії, наркології, дерматовенерології, професійних хвороб, клінічної імунології, алергології.

2
Сулим Анатолій Григорович
Голоси: 23

Ассистент кафедри нейрохірургії та неврології з курсами психіатрії, наркології, дерматовенерології, професійних хвороб, клінічної імунології, алергології.

Сумський національний аграрний університет

Кандиба Наталія Миколаївна
Голоси: 276

Кандидат с.-г. наук, доцент кафедри селекції та насінництва ім. М.Д. Гончарова Лекції і лабораторно - практичні заняття з дисциплін «Генетика» та «Спеціальна генетика» Неперевершено вродлива,жіноча, тактична та просто розумниця!!!! «Я благодарна каждому человеку, с которым столкнула меня жизнь. Одним — за помощь и поддержку, другим — за пример, третьим — за урок. А нескольким — просто за то, что они есть.»

Киричок Олена Валеріївна
Голоси: 174

Кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту в галузях АПК. Життєве кредо: «Через постійне самовдосконалення – до високого професіоналізму!» Предмети: - Менеджмент; - Конфліктологія.

Ребенко Галина Іванівна
Голоси: 100

Кандидат ветеринарних наук Доцент кафедри епізотології та паразитології Викладає: епізотологія та інфекційні хвороби - Активна, смілива, комунікабельна людина. Швидко і активно знаходить спільну мову зі студентами

2
Горовий Михайло Володимирович
Голоси: 91

Ст. викладач кафедри тракторів та машинообладнання Кредо "Развитие каждого студента через развитие его интереса к предмету. Только в этом залог обучения"

2
Горовий Михайло Володимирович
Голоси: 91

Ст. викладач кафедри тракторів та машинообладнання Кредо "Развитие каждого студента через развитие его интереса к предмету. Только в этом залог обучения"

Бутенко Андрій Олександрович
Голоси: 90

Заступник декана факультету агротехнологій та природокористування,доцент кафедри рослинництва. Викладає дисципліни: "Кормовиробництво", "Технічні культури" для студентів агрономічного факультету спеціальність "Агрономія", "Світові агротехнології" спе-ціальність "Агрономія", "Захист рослин" та "Світові агротехнології" на агрономічному відділенні факультету заочного навчання, " Технологія вирощування цукрових буряків". Життєве кредо: Життя прекрасне і дивовижне для тих, хто хоче зробити його таким. Перемагає лиш той, хто вірить.. Професійне кредо: "Дарувати дітям радість пізнання."

Плюта Лариса Василівна
Голоси: 82

Кандидат ветиринарних наук Доцент кафедри анатомії, нормальної та патологічної фізіології Викладає: 1.Фізіологія с/г тварин 2. Анатомічні особливості свійських тварин 3. анатомія свійських тварин - Волелюбна, уважна, допитлива людина

Лазоренко Андрій Борисович
Голоси: 81

Кандидат ветеринарних наук Доцент кафедри хірургії Викладає: загальна та спеціальна хірургія - Статний, сміливий, шановний у своїй справі лікар

Завальний Володимир Миколайович
Голоси: 50

Старший викладач на юридичному факультеті, заступник завідувача кафедри правосуддя. Викладає: господарське право. Справедливий, вимогливий,добрий.

2
Вечорка Вікторія Вікторівна
Голоси: 47

Кандидат с.-г. наук, доцент кафедри біолого –технологічного факультету Життєве кредо: Бути людиною у всьому і завжди!!!

2
Вечорка Вікторія Вікторівна
Голоси: 47

Кандидат с.-г. наук, доцент кафедри біолого –технологічного факультету Життєве кредо: Бути людиною у всьому і завжди!!!

2
Опара Віктор Олексійович
Голоси: 46

Біолого-технологічний факультет, доцент кафедри «Технологія кормів і годівля тварин». ________________________________

2
Опара Віктор Олексійович
Голоси: 46

Біолого-технологічний факультет, доцент кафедри «Технологія кормів і годівля тварин». ________________________________

2
Маренкова Тетяна Іванівна
Голоси: 41

Старший викладач, Факультет харчових технологій. Викладає: Кулінарознавство, Організація харчування, Кулінарна етнологія, Організація в галузі. Креативна, щира, привітна, відверта.

2
Маренкова Тетяна Іванівна
Голоси: 41

Старший викладач, Факультет харчових технологій. Викладає: Кулінарознавство, Організація харчування, Кулінарна етнологія, Організація в галузі. Креативна, щира, привітна, відверта.

Рибенко Ірина Олександрівна
Голоси: 34

Старший викладач кафедри проектування технічних систем. Життєве кредо:"Будь-яку освіту отримувати своєчасно і постійно вчитися всьому"

Бондар Наталія Анатоліївна
Голоси: 31

Старший викладач кафедри державно - правових дисциплін та українознавства. ,юридичний факультет, заступник декана з навчальної роботи. Викладає : Теорія держави і права, порівняльне правознавство, Історія вчень держави і права. Підтримує та допомогає студентам у вирішенні різних питань, що виникають під час навчання.

Савченко Лідія Григорівна
Голоси: 28

Ст..викладач кафедри архітектури Викладає «Комп’ютерне креслення» Кредо от студентов «Я делаю то, что я люблю, а если я люблю, то у меня это получается, а когда это у меня получается, то я счастлива!»

2
Бондаренко Юрій Васильович
Голоси: 26

Завідувач кафедри технологіі кормів та годівлі тварин біолого-технологічний факультет Життєве кредо: Тількі вперед!

2
Бондаренко Юрій Васильович
Голоси: 26

Завідувач кафедри технологіі кормів та годівлі тварин біолого-технологічний факультет Життєве кредо: Тількі вперед!

Циганенко Людмила Анатоліївна
Голоси: 23

в.о. завідуючої кафедри будівельних конструкцій викладає «Будівельні конструкції» Кредо от студентов «Чтобы быть хорошим преподавателем, нужно любить то, что преподаешь, и любить тех, кому преподаешь!»

Українська академія банківської справи НБУ

Гузь Марина Михайлівна
Голоси: 525

Кандидат економічних наук, старший викладач кафедри Сфера наукових інтересів: банківський маркетинг; маркетингові комунікації; менеджмент. Викладає наступні курси: макроекономіка, мікроекономіка, економіка підприємства. Освіта: Українська академія банківської справи, 2005 рік, економічний факультет, спеціальність – менеджмент ЗЕД. Тема, рік та місце захисту дисертації: «Управління маркетинговими комунікаціями банківських операцій» 2010 рік, місто Суми, державний вищий навчальний заклад «Українська академія банківської справи Національного банку України». [email protected]

Коломієць Світлана Володимирівна
Голоси: 220

Кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри вищої математики та інформатики. Дисципліни: "Математика для економістів", "Теорія випадкових процесів". Сфера наукових інтересів: теорія біфуркації та її застосування; теорія та методика професійної освіти. Закінчила фізико-математичний факультет Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка за спеціальністю „Математика і фізика”. [email protected] Автор (співавтор) понад 80 наукових та навчально-методичних праць.

Вербицький Валентин Вікторович
Голоси: 191

Асистент кафедри фізичного виховання Народився на Сумщині 1976 року. 1994–1999 рр. – навчання в Сумському педагогічному інституті ім. А.С. Макаренка, факультет фізичного виховання та спорту. 1999–2002 рр. – викладач фізичної культури в НВК № 10 м. Суми. З 2002 р. – асистент кафедри фізичного виховання ДВНЗ "Українська академія банківської справи НБУ". Взято участь в І студентському науково-практичному семінарі "Студентська молодь за здоровий спосіб життя", доповідь: "Використання спорту для всіх як ефективного методу рекреації" (Цикуров Д.О., Ойстрик А.В., група БС-62, ІІІ курс), науковий керівник Вербицький В.В. м. Львів, ЛІБС УБС НБУ, 8-13 грудня 2008 р.

Дутченко Олег Миколайович
Голоси: 64

Кандидат економічних наук, доцент кафедри теоретичної і прикладної економіки Сфера наукових інтересів: економіка підприємства, оцінка майна, бізнес-планування. Викладає наступні курси: економіка підприємства; оцінка майна [email protected] Місце народження: місто Целіноград (Казахстан) Отримав освіту у Сумському філіалі Харківського сільськогосподарського інституту, 1984 рік, факультет – економічний, спеціальність – економіст-організатор сільськогосподарського виробництва Досвід роботи: економіст сільського господарства (3,5 років); науковий співробітник (5 років); викладач економічних дисциплін (20 років) Наукові праці та методичні вказівки. Більше, ніж 70 наукових праць

Дахер Катерина Анатоліївна
Голоси: 55

старший викладач. Дисципліна: Математика для економістів. Сфера наукових інтересів: математичне моделювання в економіці, впровадження інформаційних технологій в навчальний процес, педагогічні технології в навчанні. E-Mail: [email protected] Народилася в м. Суми у 1971 році. Закінчила Російський університет Дружби народів ім. Патріса Лумумби (1996 р.), спеціальність – математика. Кандидат педагогічних наук зі спеціальності 13.00.02 – Методика викладання математики (2005 р.). В Академії працює з 2002 року. Опубліковано понад 30 наукових та навчально-методичних праць.

Олещук Марія Геннадіївна
Голоси: 52

к.е.н. асистент кафедри банківської справи. Сфера наукових інтересів: ризик-менеджмент, банківська справа, ринок банківських послуг, конкурентоспроможність банківських послуг Дисципліни: гроші та кредит, банківська система, банківська справа. E-Mail: [email protected] Народилася в м. Суми в 1989 році. Закінчила факультет банківських технологій ДВНЗ "Українська академія банківської справи НБУ" за спеціальністю "Менеджмент ЗЕД" (2010 р). В аспірантурі з відривом від виробництва за спеціальністю 08.00.08 – Гроші, фінанси і кредит з 2010 року. Опубліковано понад 15 наукових та навчально-методичних праць.

Пилипей Леонід Петрович
Голоси: 49

доктор наук з фізичного виховання та спорту, доцент Народився 20 квітня 1950 р. в смт Дьогтярі Срібнянського району Чернігівської області. 1968-1970 рр. – служба в лавах Збройних сил, у роті почесної варти. 1975 р. – чемпіон України з літнього біатлону, срібний призер Спартакіади народів СРСР з війскового багатоборства. 1976 р. – закінчив з відзнакою Миколаївський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Белінського, за спеціальністю "вчитель фізичного виховання". 1989-1993 рр. – навчання в аспірантурі Всесоюзного науково-дослідного інституту фізичної культури. 1992 р. – захистив дисертацію у спеціалізованій раді Всесоюзного науково-дослідного інституту фізичної культури за спеціальністю 13.00.04 "Теорія і методика фізичного виховання, спортивного тренування і оздоровчої фізичної культури" м. Москва. 1993 р. – присвоєно звання відмінника народної освіти України. 1994 – 1996 рр. – доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання Сумського державного педагогічного інституту ім. А.С. Макаренка. 1996 по 1997 рр. – доцент кафедри загальноосвітніх дисциплін Української академії банківської справи. 1997 по 1998 рр. – доцент кафедри розвитку і розміщення продуктивних сил Української академії банківської справи. З 1998 р. – завідувач кафедри фізичного виховання. Має низку нагороджень та відзнак, деякі з них: звання та нагороджений відзнакою "Відмінник народної освіти" (1990 р.), "Майстер педагогічної праці" (1990 р.). Неодноразово ставав переможцем республіканських оглядів-конкурсів на кращого керівника, викладача фізичного виховання. Тренер вищої категорії. Основні навчальні курси – "Фізичне виховання" для студентів всіх спеціальностей. Після захисту кандидатської дисертації здобувачем опубліковано в фахових видання України 35 публікацій, які використовуються в педагогічній практиці фізичного виховання студентів. Підготовлені проміжні звіти згідно зі Зведеним планом науково-дослідної роботи у сфері фізичної культури i спорту на 2006-2010 років Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту за темою “Теоретико-методичні основи професійно-прикладної фізичної підготовки студентів вищих навчальних закладів” (3.1.8.3 п) за розділами: "Теоретико-методичні основи проектування програм професійно-прикладної фізичної підготовки студентів вузів", "Експериментальна перевірка алгоритму проектування програм". 22 грудня 2011 року захистив дисертаційну роботу на тему: "Теоретико-методичні основи професійно-прикладної фізичної підготовки студентів вищих навчальних закладів" за спеціальністю – 24.00.02 – фізична культура, фізичне виховання різних груп населення. Отримав диплом доктора наук з фізичного виховання і спорту. Має близько 60 опублікованих робіт у фахових виданнях.

Куришко Олександр Олександрович
Голоси: 34

Асистент кафедри бухгалтерського обліку та аудиту. Сфера наукових інтересів: фінансовий моніторинг, державний фінансовий контроль. E-Mail: [email protected] Народився в м. Веймар (Німеччина) 1987 року. Закінчив обліково-фінансовий факультет ДВНЗ «Українська академія банківської справи НБУ» за спеціальністю «Облік та аудит» (2009 р). В аспірантурі з відривом від виробництва за спеціальністю 08.00.08 – Гроші, фінанси і кредит з 2009 року.

Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ

Панкратова Вікторія Олегівна
Голоси: 135

Старший викладач кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Є заступником керівника студентського наукового гуртка державно-правових дисциплін. Дисципліни, що викладає: «Теорія держави та права», «Порівняльне правознавство».

Пішун Сергій Григорович
Голоси: 134

Кандидат педагогічних наук, доцент Доцент кафедри гуманітарних дисциплін. Читає курси лекцій та семінарські заняття з дисциплін: «Логіка», «Культурологія», «Професійна етика та естетика», «Релігієзнавство». Пішун С.Г. є автором більше 60 наукових праць, статей. Науковий кореспондент Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук.

Василенко Валентина Анатоліївна
Голоси: 77

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри гуманітарних дисциплін. Вчений секретар вченої ради СФ ХНУВС.Читає курси лекцій і веде практичні заняття з наступних дисциплін : «Юридична термінологія», «Українська мова (за професійним спрямуванням)», «Культура професійного мовлення», «Етика ділового спілкування», «Риторика». Василенко В.А. є автором більше 60 наукових праць, статей, навчальних посібників. Нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

Білоус Тетяна Львівна
Голоси: 74

Старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін. Веде заняття з "Фізичного виховання". Секретар Ради ветеранів фізичної культури і спорту Сумської області. Голова Всеукраїнської громадської організації «Спілка любителів лижних перегонів України».Національний директор України з лижних перегонів WMA (Всесвітня мирова асоціація).Майстер спорту України з лижних перегонів.Неодноразова володарка Кубка України та чемпіонка України з лижних перегонів.Білоус Т.Л. є автором наукових публікацій.

Гробова Вікторія Павлівна
Голоси: 66

Заступник начальника Сумської філії ХНУВС. Професор кафедри юридичних дисциплін, Доктор юридичних наук, доцент. Викладає: «Конституційне право України», «Міжнародне право», «Громадські об’єднання в Україні», «Державне право зарубіжних країн». Є автором багатьох наукових праць.

2
Разумов Едуард Олександрович
Голоси: 65

Старший викладач кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Дисципліни, що викладає: «Криміналістика».

2
Разумов Едуард Олександрович
Голоси: 65

Старший викладач кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Дисципліни, що викладає: «Криміналістика».

Лукаш Сергій Станіславович
Голоси: 64

Начальник Сумської філії ХНУВС. Професор кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС, доктор юридичних наук, доцент, підполковник міліції. Дисципліни, що викладає: «Трудове право». Лукаш С.С. є членом спеціалізованої вченої ради Д 26.001.46 Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка. Є автором багатьох наукових праць, монографії «Особливості локальних нормативних актів, що регулюють внутрішній трудовий розпорядок в організації ».

2
Левченко Наталія Ігорівна
Голоси: 61

Кандидат юридичних наук, викладач кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС. _______________________________________

2
Левченко Наталія Ігорівна
Голоси: 61

Кандидат юридичних наук, викладач кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС. _______________________________________

2
Фісенко Андрій Вікторович
Голоси: 60

Викладач кафедри гуманітарних дисциплін. Веде заняття з "Фізичного виховання". Фісенко А.В. є автором 5 наукових публікацій. Магістр. Керує студентським спортивним гуртком з міні-футболу. Фісенко А.В. має 1 розряд з футболу.

2
Фісенко Андрій Вікторович
Голоси: 60

Викладач кафедри гуманітарних дисциплін. Веде заняття з "Фізичного виховання". Фісенко А.В. є автором 5 наукових публікацій. Магістр. Керує студентським спортивним гуртком з міні-футболу. Фісенко А.В. має 1 розряд з футболу.

Корогод Галина Іванівна
Голоси: 59

Доцент кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС, кандидат історичних наук, доцент. Дисципліни, що викладає: «Історія держави та права України», «Історія держави та права зарубіжних країн», «Історія вчень про державу та право». Корогод Г.І. є автором багатьох науковиз праць, монографій («Ткаченко А.О., Чунаков В.О. Правові засаді діяльності університетів у системі освіти (кінець ХVІІІ – початок ХХ ст.», «Династичні шлюби у контексті міжнародних відносин Київської Русі»).

Соловйова Людмила Михайлівна
Голоси: 58

Старший викладач кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Керівник юридичної клініки «Правова допомога». Дисципліни, що викладає: «Кримінальний процес», «Основи юридичної клінічної підготовки».

Шоптенко Світлана Сергіївна
Голоси: 58

доцент кафедри юридичних дисциплін, кандидат юридичних наук, капітан міліції. Викладає у Сумській філії ХНУВС адміністративний процес, судові та правоохоронні органи України, адвокатуру України.

Сергієнко Анастасія Вікторівна
Голоси: 57

Викладач кафедри гуманітарних дисциплін. Веде практичні заняття з дисциплін «Іноземна мова за професійним спрямуванням» і «Ділова іноземна мова». Сергієнко А.В. є автором наукових і методичних публікацій.

2
Колесник Марина Олександрівна
Голоси: 57

Старший викладач кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС. Колесник М.О. є керівником студентського наукового гуртка кримінального права, процесу та криміналістики. Здійснює координаційну та консультативну роботу у Юридичній клініці «Правова допомога». Дисципліни, що викладає: «Кримінальне право». Автор наукових праць.

2
Колесник Марина Олександрівна
Голоси: 57

Старший викладач кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС. Колесник М.О. є керівником студентського наукового гуртка кримінального права, процесу та криміналістики. Здійснює координаційну та консультативну роботу у Юридичній клініці «Правова допомога». Дисципліни, що викладає: «Кримінальне право». Автор наукових праць.

Садикова Яна Михайлівна
Голоси: 57

Старший викладач кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Є здобувачем наукового ступеня кандидата юридичних наук. Активно працює над кандидатською дисертацією на тему «Предмет доказування у справах про захист авторських та суміжних прав». Здійснює координаційну та консультативну роботу у Юридичній клініці «Правова допомога». Дисципліни, що викладає: «Сімейне право».

Кононенко Тетяна Петрівна
Голоси: 56

Викладач кафедри гуманітарних дисциплін. Веде заняття з дисципліни "Фізичне виховання" Майстер спорту з греблі на байдарках і каноє Неодноразовий призер Всеукраїнських та міжнародних змагань з греблі на байдарках і каноє Нагороджена грамотою управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації у 2010 році. Кононенко Т.П. є автором наукових публікацій.

Демиденко Надія Михайлівна
Голоси: 55

Кандидат історичних наук, завідувач кафедри гуманітарних дисциплін СФ ХНУВС. Читає курс лекцій та веде практичні заняття з наступних дисциплін: «Історія України», «Історія української культури», «Історія органів внутрішніх справ».

Кравцова Тетяна Миколаївна
Голоси: 53

Професор кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС. Доктор юридичних наук, професор. Дисципліни, що викладає: «Господарське право», «Адміністративне право». Кравцова Т.М.: - член спеціалізованої вченої ради Д 64.700.01 Харківського національного університету внутрішніх справ; - член редакційної колегії «Бюлетеню Головного управління юстиції у Сумській області»; - науковий консультант відділу розвитку підприємництва Головного управління економіки Сумської обласної державної адміністрації. Кравцова Т.М. здійснює керівництво науковою роботою здобувачів. Автор багатьох наукових праць, монографій.

2
Панасюк Оксана Володимирівна
Голоси: 53

Виконуючий обов’язки завідуючого кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС, кандидат юридичних наук Здійснює координаційну та консультативну роботу у Юридичній клініці «Правова допомога». Здійснює кураторство студентської навчальної групи денної форми навчання. Дисципліни, що викладає: «Банківське право». «Митне право», «Податкове право», «Фінансове право».

2
Панасюк Оксана Володимирівна
Голоси: 53

Виконуючий обов’язки завідуючого кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС, кандидат юридичних наук Здійснює координаційну та консультативну роботу у Юридичній клініці «Правова допомога». Здійснює кураторство студентської навчальної групи денної форми навчання. Дисципліни, що викладає: «Банківське право». «Митне право», «Податкове право», «Фінансове право».

Сергієнко Тетяна Миколаївна
Голоси: 51

Старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін Веде практичні заняття з дисциплін(и) «Іноземна мова за професійним спрямуванням» і «Ділова іноземна мова». Сергієнко Т.В. є автором наукових і методичних праць.

2
Завальна Жанна Вікторівна
Голоси: 51

Професор кафедри юридичних дисциплін, доктор юридичних наук, доцент Дисципліни, що викладає: «Цивільне право».

2
Завальна Жанна Вікторівна
Голоси: 51

Професор кафедри юридичних дисциплін, доктор юридичних наук, доцент Дисципліни, що викладає: «Цивільне право».

2
Горобець Наталія Олександрівна
Голоси: 51

Доцент кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС, кандидат юридичних наук. Здійснює координаційну та консультативну роботу у Юридичній клініці «Правова допомога». Дисципліни, що викладає: «Цивільне право», «Житлове право», «Основи римського приватного права», «Правове регулювання відносин власності».

2
Горобець Наталія Олександрівна
Голоси: 51

Доцент кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС, кандидат юридичних наук. Здійснює координаційну та консультативну роботу у Юридичній клініці «Правова допомога». Дисципліни, що викладає: «Цивільне право», «Житлове право», «Основи римського приватного права», «Правове регулювання відносин власності».

2
Лук’янихіна Олена Анатоліївна
Голоси: 51

Вчений ступінь, звання: кандидат економічних наук, доцент. Посада: завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін. Готує навчально-методичне забезпечення, читає курси лекцій і веде практичні (семінарські) заняття з дисциплін: Економічна теорія, Екологія, Безпека життєдіяльності, Введення до маркетингу. Є членом вченої ради та навчально-методичної комісії Сумської філії ХНУВС.

2
Лук’янихіна Олена Анатоліївна
Голоси: 51

Вчений ступінь, звання: кандидат економічних наук, доцент. Посада: завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін. Готує навчально-методичне забезпечення, читає курси лекцій і веде практичні (семінарські) заняття з дисциплін: Економічна теорія, Екологія, Безпека життєдіяльності, Введення до маркетингу. Є членом вченої ради та навчально-методичної комісії Сумської філії ХНУВС.

2
Бутенко Віра Михайлівна
Голоси: 50

Вчений ступінь, звання: кандидат економічних наук, доцент. Посада: доцент кафедри соціально-економічних дисциплін. Готує навчально-методичне забезпечення, читає курси лекцій і веде практичні (семінарські) заняття з дисциплін: Бухгалтерський облік, Судова бухгалтерія, Основи інвестиційної діяльності. Правові основи інвестиційної діяльності. Виконує обов’язки заступника завідувача кафедри по навчально-методичній роботі, виконує обв’язки куратора.

2
Бутенко Віра Михайлівна
Голоси: 50

Вчений ступінь, звання: кандидат економічних наук, доцент. Посада: доцент кафедри соціально-економічних дисциплін. Готує навчально-методичне забезпечення, читає курси лекцій і веде практичні (семінарські) заняття з дисциплін: Бухгалтерський облік, Судова бухгалтерія, Основи інвестиційної діяльності. Правові основи інвестиційної діяльності. Виконує обов’язки заступника завідувача кафедри по навчально-методичній роботі, виконує обв’язки куратора.

Ляшенко Ірина Володимирівна
Голоси: 49

Кандидат педагогічних наук, доцент. Доцент кафедри гуманітарних дисциплін. Читає курс лекцій, веде практичні, семінарські заняття з дисциплін "Іноземна мова за професійним спрямуванням", "Ділова іноземна мова", "Соціальна педагогіка". Ляшенко І.В. є автором більше 40 наукових і методичних праць.

2
Чередниченко Віталій Борисович
Голоси: 48

Посада: старший викладач кафедри соціально-економічних дисциплін. Готує навчально-методичне забезпечення, читає курси лекцій і веде практичні заняття з дисциплін: Основи інформатики та обчислювальної техніки, Інформаційні технології в правозастосовчій діяльності + М. Комп’ютерні мережі «Інтернет», Правова статистика.

2
Чередниченко Віталій Борисович
Голоси: 48

Посада: старший викладач кафедри соціально-економічних дисциплін. Готує навчально-методичне забезпечення, читає курси лекцій і веде практичні заняття з дисциплін: Основи інформатики та обчислювальної техніки, Інформаційні технології в правозастосовчій діяльності + М. Комп’ютерні мережі «Інтернет», Правова статистика.

Геращенко Тетяна Григорівна
Голоси: 44

Кандидат філософських наук, доцент. Доцент кафедри гуманітарних дисциплін. Читає курс лекцій і веде практичні заняття з наступних дисциплін: «Філософія», «Соціологія», «Болонський процес та Вища школа». Геращенко Т.Г. є членом Вченої ради СФ ХНУВС, Керує науково-дослідною роботою у СФ ХНУВС, є автором наукових праць.

2
Сапич Вадим Іванович
Голоси: 42

Вчений ступінь, звання: кандидат економічних наук, доцент. Посада: професор кафедри соціально-економічних дисциплін. Готує навчально-методичне забезпечення, читає курси лекцій і веде практичні (семінарські) заняття з дисциплін: Макроекономіка, Кредитування, Міжнародна економіка. Є членом вченої ради, навчально-методичної комісії Сумської філії ХНУВС та відповідальним за міжнародні та міжвузівські зв’язки.

2
Сапич Вадим Іванович
Голоси: 42

Вчений ступінь, звання: кандидат економічних наук, доцент. Посада: професор кафедри соціально-економічних дисциплін. Готує навчально-методичне забезпечення, читає курси лекцій і веде практичні (семінарські) заняття з дисциплін: Макроекономіка, Кредитування, Міжнародна економіка. Є членом вченої ради, навчально-методичної комісії Сумської філії ХНУВС та відповідальним за міжнародні та міжвузівські зв’язки.

Детальніше про конкурс. Натисніть сюди!
Про конкурс

1

Ми раді представити Вам наш новий проект:

Новинний портал 0542.ua спільно зі студентами п'яти вищих навчальних закладів міста, за підтримки управління освіти Сумської обласної державної адміністрації визначають найулюбленіших і шанованих викладачів нашого міста.

Суть конкурсу: Вашій увазі представлені викладачі п'яти вузів: СумДУ, СумДПУ, СНАУ, (СФ) ХНУВС, УАБС НБУ. Шляхом голосування будуть визначені кращі з кращих.

Он-лайн голосування триватиме до 2 жовтня включно.

Підведення підсумків та нагородження викладачів відбудеться 3 жовтня 2013 року.

За підсумками голосування будуть визначені наступні номінації:

- Найулюбленіший викладач м. Суми;

- Найулюбленіший викладач кожного окремого ВНЗ.