Партія «Відродження» формує народний бюджет (ВІДЕО)

Бюджет – це головний фінансовий документ, за яким живе країна чи окрема громада. Команда партії “Відродження” під керівництвом Юрія Чмиря вперше пропонує формування обласного та місцевих бюджетів на основі реальних потреб населення, а не забаганок чиновників з влади.

За ініціативою Юрія Чмиря команда «Відродження» розпочала партійну програму «НАРОДНИЙ БЮДЖЕТ». За цією програмою кожна сім’я на Сумщині може заповнити заявку, де вкаже на що в першу чергу потрібно витрачати народні кошти. З цих заявок будуть сформовані народні бюджети кожного району та міста на Сумщині. Саме ці документи стануть інструкцією до дії усіх депутатів команди партії «Відродження» та Юрія Чмиря.

«Ми завжди працювали в тісному контакті з людьми, намагалися дослухатися, прагнули поліпшити їх життя, - коментує ініціативу партії «Відродження» Юрій Чмирь. – Програма «Народний бюджет» - це спроба повернути ту співпрацю з населенням Сумщини, яка у нас була два роки тому. Суть «Бюджету» дуже проста – кожен із жителів області може висловити власне бачення розвитку своєї вулиці, міста, району. Визначити конкретні пріоритетні завдання для нас – команди партії «Відроження». Таким чином ми не лише отримаємо дороговказ по визначенню напрямку розвитку Сумщину, а й матимемо конкретні завдання від громади, які маємо виконати. Причому наголошу, обов’язково виконати, адже в іншому разі, люди можуть відкликати депутата. Наша команда готова взяти таку відповідальність. Ми йдемо відроджувати Сумщину!».

ВИМАГАЄМО НАПРАВЛЯТИ КОШТИ НА РЕАЛЬНІ ПОТРЕБИ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ,

А НЕ НА ЗАБАГАНКИ ЧИНОВНИКІВ ІЗ ВЛАДИ!

На правах PR

Відродження
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі