СНАУ та ФАО запрошують фермерів на тренінги

Впродовж декількох років триває співпраця Сумського національного аграрного університету з Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО), одним з напрямків якої є організація та проведення семінарів та тренінгів для фахівців сільськогосподарських підприємств.

Так, у 2014 року з великим успіхом пройшла спеціалізована модульна тренінгова програма «Успішний зерновий агробізнес на невеликій площі», отримавши схвальні відгуки учасників і профільних фахівців, а дещо раніше – проект «Підвищення якості молока від особистих підсобних господарств населення у Сумському регіоні».

У вересні 2015 року запущено третій проект «Успішний зерновий агробізнес на невеликій площі» (друга фаза, основна мета якого – сприяти нарощуванню потенціалу українських фермерів. Це буде серія з чотирьох тренінгів за орієнтовними тематиками:

Ґрунт, посів та економіка агрохімічних аспектів технологій вирощування зерна;

Технології виробництва та маркетингу сої та інших пізніх культур;

Економіка та управління зерновим бізнесом з диверсифікацією в розрізі худоби;

Специфіка механізації зернового бізнесу малих підприємств.

Основною відмінністю тренінгу буде його практична направленість: навчання проходитимуть на полях провідних підприємств України. Всі тренінгові матеріали, розроблені експертами, будуть доступні online для зареєстрованих учасників та інтегровані в інтерактивне середовище MOODLE. Крім того, кожен учасник отримає повний пакет друкованих навчальних матеріалів за тематикою проекту.

На другому етапі проекту науковці та практики обговорять актуальні питання землеробства під час проведення Всеукраїнської конференції «Мільйон з гектару», де спікерами будуть провідні науковці, фермери-практики та представники Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО). Матеріали конференції будуть опубліковані на веб-сторінці проекту у відкритому доступі. За підсумками конференції бажаючим буде запропонована навчальна поїздка до провідних підприємств.

По завершенні проекту для переможців, що продемонструють найкращі результати під час фінального оцінювання знань, буде організовано поїздку до Франції з відвіданням кращих сільськогосподарських підприємств.

Сумський національний аграрний університет запрошує фермерів, провідних фахівців, керівників малих господарств взяти участь у проекті, який збагатить вас найсучаснішими знаннями та практичним досвідом, допоможе встановленню нових ділових контактів, сприятиме вашому фаховому росту й розвитку.

За додатковою інформацією звертайтеся до координатора проекту від СНАУ Лариси Калачевської за тел. +38-050-734-08-54 або за ел. адрессою [email protected] Медіацентр 095-676-92-08 Ксенія Валеріївна

снау
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі