Партія «Рідне місто» заявила про свою участь у виборчих перегонах на Сумщині

16 вересня у ЦВК було подане рішення з'їзду Всеукраїнської політичної партії «Рідне місто» про її участь у місцевих виборах-2015, а вчора про програмні засади партії розповіли на прес-конференції у SumyNews її голова Вадим Лисий, керівник виборчої кампанії Ярослав Куц і голова Сумської міської організації Вадим Ващенко. 

Всеукраїнська партія «Рідне місто» йде на вибори в Сумську міську раду, в Сумську обласну раду, а також в місцеві ради по 12 областям України.

«Головна наша відмінність в тому, що «Рідне місто» — місцева партія. Ми не парламентська політична сила, нам ніхто не спускає директиви зверху. Ми розвиваємо партію за принципом «знизу-вгору». Тобто зрозуміло, що наша країна єдина, але територіальні громади мають свої особливості і свої принципи господарювання. У нас є загальні цінності: децентралізація, прозора влада, патріотизм і боротьба з корупцією. І програми на місцях вишиковуються на базі загальних цінностей з врахуванням місцевих проблем і завдань. Кожна область має вже свої напрацювання, успішно реалізовані проекти. І ми обмінюємося один з одним позитивним досвідом, який може бути корисний для громади. Такий формат дуже жаданий сьогодні», -заявив голова Всеукраїнської політичної партії «Рідне місто» Вадим Лисий.

У свою чергу голова Сумської міської організації партії «Рідне місто» Вадим Ващенко завірив, що міська організація — це об'єднання професіоналів, які знають проблеми простих людей і знають як їм допомогти.

«У нас готова програма, яку ми презентуємо на нашій наступній зустрічі відразу після реєстрації. Зі свого боку завіряємо, що вестимемо кампанію чесно і прозоро. Кандидати від політичної партії «Рідне місто» працюватимуть на округах і представлятимуть програму «Рідного міста». Вона абсолютно реальна і ми знаємо як її здійснити», — сказав Ярослав Куц, керівник виборчої кампанії партії «Рідне місто».

На правах PR

Рідне місто пресс-конференция выборы
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі