• Головна
  • Науковці Сумського НАУ та німецькі партнери розкривають секрет успішного агробізнесу (ФОТО)
фото
09:20, 17 вересня 2015 р.

Науковці Сумського НАУ та німецькі партнери розкривають секрет успішного агробізнесу (ФОТО)

фото

16 вересня 2015 року в Києві відбулась презентація двотомного навчального посібника «Аграрна економіка. Фермер». Це видання розраховано для людей з різним рівнем професійної підготовки. Для новачків в агросфері – «Базовий рівень», а для досвідченіших агроменеджерів – «Професійний рівень».

Посібник створено німецькими вченими та перекладений українською мовою науковцями Сумського національного аграрного університету. Робота тривала протягом 4 років, та її результат перевершив усі сподівання. Близько 480 підручників було урочисто вручено всім аграрним вишам України та великим агрохолдінгам абсолютно безкоштовно.

Пан Герберт Штрьобель, власник німецького видання, зазначив, що на своє 70-річчя він побажав, щоб замість подарунків, його гості вкладали гроші у видання такого навчального посібника. Панові Герберту було вручено подяку голови асоціації вищих навчальних закладів, а також відбулося широке обговорення подальших перспектив співпраці.

Презентація підручника привернула увагу багатьох почесних гостей: ректора Сумського НАУ Володимира Ладику, директора ДУ «НМЦ» Агроосвіта» Тетяну Іщенко, директора департаменту науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі Міністерства аграрної політики та продовольства України Олега Хоменка, головного спеціаліста відділу університетської освіти департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки Ігоря Будька, керівника проекту «Німецько-український аграрний діалог» при Інституті економічних досліджень та політичних консультацій Зассе Фолькера, керівника економічного відділу Посольства Федеративної Республіки Німеччина Євгенію Чоботову, керівника відділу навчання і розвитку компанії «Кернел» Наталію Петрову, головних редакторів агровидань та багато інших.

У своєму виступі ректор Сумського НАУ Володимир Ладика зазначив: «Цей проект було запропоновано багатьом вишам, але саме Сумський національний аграрний університет взяв на себе майже всю відповідальність щодо друку, перекладу та коригування книги. І це невипадково, адже найбільша кількість студентів, що проходять практику за кордоном, є студентами Сумського регіону і, повертаючись, вони потребують такого роду допомоги».

Вартість двотомника цього видання за кордоном становить 50-60 евро, в той час коли в Україні вона залишається незмінною, незалежно від курсу (близько 200 грн.).

Практичні знання без теорії німі, а теорія без практики сліпа. Тож, поєднання цих двох важливих складових - це запорука успіху.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#снау
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...