• Головна
  • Відповідь дирекції «Укрпошти» щодо заборгованості
12:22, 31 серпня 2015 р.

Відповідь дирекції «Укрпошти» щодо заборгованості

Зі слів Щербака В.І. «борг «Укрпошти» становить більше двох мільйонів грн.», проте, зазначене не відповідає дійсності з наступних підстав.

Починаючи з 2012 року між УДППЗ «Укрпошта» в особі Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта» та Управлінням майна комунальної власності Сумської міської ради тривають судові спори з приводу стягнення з УДППЗ «Укрпошта» в особі Сумської дирекції заборгованості з орендної плати, розірвання договорів оренди нежитлових приміщень та виселення з приміщень, в яких розташовані відділення поштового зв’язку «Укрпошта». Крім того, поштою ініційовано ряд справ про зобов’язання УМКВ СМР укласти з УДППЗ «Укрпошта» договори оренди зі встановленням орендної плати на рівні 1 грн. на рік.

У 2015 році крапку у спорах щодо необхідного законного розміру орендної плати для УДППЗ «Укрпошта» поставив Верховний суд України. Зокрема у Постанові ВСУ по справі № 920/48/14 від 29.04.2015 р., Постанові ВСУ по справі № 920/55/14 від 13.05.2015 р. та Постанові ВСУ по справі № 920/49/14 від за позовами УДППЗ «Укрпошта» в особі Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта» до УМКВ СМР про зобов’язання укласти договір з встановлення орендної плати на рівні 1 грн./рік., Верховним судом України зроблені висновки що УДППЗ «Укрпошта» має право на отримання в оренду комунального майна, на тих самих умовах, що і бюджетні установи, зі сплатою оренди в розмірі 1 грн. на рік.

Крім того, у справах про стягнення з пошти коштів, суди приймають рішення на користь пошти (наприклад, справа № 920/2103/13, № 5021/1163/12).

Вказую також на те, що ініціювання органами місцевого самоврядування судових спорів проти підприємства, що надає соціальні послуги на території області, призводить до постійних витрат коштів місцевого бюджету, які можна було б використати для більш корисних цілей.

З повагою,

В.о. директора В.М. Молодець

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Укрпошта
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...