• Головна
  • Як вітер перед зливою, політичні спекуляції та замовні гучні скандали свідчать про наближення виборів у Сумах
09:57, 20 серпня 2015 р.

Як вітер перед зливою, політичні спекуляції та замовні гучні скандали свідчать про наближення виборів у Сумах

Мова піде про чергові політичні маніпуляції окремих добре відомих політиків та посадовців чиї імена, поки що, ми не називаємо.

Вже звичними, нажаль, стали випадки, коли офіційна влада будучи не в змозі самостійно дати нове життя зруйнованим об’єктам спочатку пропонує інвесторам вкласти кошти в цю корисну справу, а потім окремі посадовці та політики розпочинають “брудні” інсинуації навколо діяльності цих інвесторів намагаючись використати це в своїх інтересах на виборах.

Ось і у випадку з будівлями за адресою м.Суми, вул. Г.Кондратьєва 165/57 та м.Суми, вул. Г.Кондратьєва 165/57 інвестори опинились заручниками майбутніх виборів. Три роки ці напівзруйновані, пусті будівлі були офіційно запропановані на сайті Сумської міської ради для передачі в оренду з правом викупу, щоб хто небудь взяв їх, вклав гроші та вдихнув у них життя. Всього пропонувалось 7 об'єктів, але жоден інвестор не зацікавився вказаними ними. І от коли нарешті фірма “Інеко” погодилась взяли в оренду вказані об’єкти та розпочала їх відновлення, проте одразу з'явились бажаючи погрітись на цій темі. Цих людей напевно не влаштовує, що будівлі відновлюються, а громада міста отримує 15 тис грн на місяць за приміщення які знаходяться в край жахливому стані, без комунікацій, навіть без кровлі. Мабуть вони сумують за часами коли до приходу фірми “Інеко” там жили безхатьки та вештались нетверезі молоді люди.

Викуп цього об'єкту нерухомості дасть змогу бюджету отримати 1 млн грн (ціна викупу). Крім того на прилеглій земельній ділянці згідно генерального плану міста фірма “Інеко” планувала побудувати житловий будинок та здійснити благоустрій території, розмістити дитячій майданчик. Крім того 10 квартир в цьому комфортабельному будинку передбачалось передати місту для учасників АТО безкоштовно. Не говорячи вже про перспективу створення робочих місць, податки в державний та місцевий бюджет, тощо.

Напевно настає час для відкриття облич політичних спекулянтів та чиновників маніпуляторів які звикли штучно створювати брудні замовні справи та скандали з метою наживи та піднесення свого політичного рейтингу при цьому не тільки знищуючи інвесторів але й перешкоджаючи розвитку нашого міста та реальному покращенню життя простих людей.

Продовження буде.

На правах PR

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#влада #маніпуляція #приміщення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...