• Головна
  • Заступник губернатора Сумської області Ірина Купрейчик винна в прийнятті диктаторських законів 16 січня
19:30, 12 серпня 2015 р.

Заступник губернатора Сумської області Ірина Купрейчик винна в прийнятті диктаторських законів 16 січня

16 січня 2014 року в стінах Верховної Ради відбулося голосування за диктаторські закони. Їх диктаторська суть не викликала сумніву ні в українців, ні в міжнародної спільноти – Європарламенту, обох палат Конгресу США, абсолютної більшості лідерів країн вільного світу.

Адже саме їх прийняття спровокувало криваве протистояння на вулиці Грушевського. Саме через них було вбито і покалічено людей, а в Україні прокотилися протести спротиву диктатурі. Саме через ці події було вчинено десятки злочинів проти людяності, які мають бути розслідувані, а винні покарані. Саме через них сотні громадських активістів були затримані й арештовані.

А цьому «парнокопитному» голосуванні в парламентській залі передувало їх голосування 15 січня 2014 року на засіданні Комітету з питань верховенства права та правосуддя під головуванням знаменитого «підрахуя» Ківалова.

Ці законопроекти могли б і не потрапити до сесійної зали у зв’язку з тим, що Секретар Комітету Петренко П.Д. не погоджуючись з цим безчинством покинув засідання Комітету та відмовився підписувати протокол засідання Комітету.

Однак на виконання обов’язків Секретаря Комітету покірливо (або з якихось інших мотивів чи за якісь дивіденди) погодилася голова підкомітету з питань кримінально-процесуального законодавства Купрейчик І.В., а також спільно з Ківаловим підписала цей протокол (витяг додається). Не дивлячись на це, Купрейчик не тільки продовжує займатись державною службою, але й займає таку посаду, як заступник губернатора Сумської області.

На правах PR

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Купрейчик #диктаторские законы #Батькивщина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...