• Головна
  • На Сумщині політичні партії та громадські організації сіли за стіл консультацій (Видео + Фото)
Видео + Фото
19:16, 5 серпня 2015 р.

На Сумщині політичні партії та громадські організації сіли за стіл консультацій (Видео + Фото)

Видео + Фото

За ініціативи територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» у Сумах пройшов круглий стіл за участю політичних партій та громадських організацій. Мета круглого столу – обговорити нагальні питання, що стоять перед жителями міста, а також висловити власне бачення щодо проведення виборчого процесу 25 жовтня. Участь у засіданні взяли більше шістдесяти учасників, зокрема, були представлені такі політичні сили: «Самопоміч», «Батьківщина», «Народний Фронт», «Укроп», Радикальна Партія, «Свобода», Правий Сектор, «ДемАльянс», «Сила Людей», «УДАР», «Громадянська Позиція», Аграрна Партія, Ліберальна демократична партія.

Відкрив засідання голова міського осередку Партії Сергій Бутенко, який зазначив: «Ми пропонуємо усім політичним партіям, які йдуть на вибори, вже сьогодні розпочати консультації щодо формування майбутньої коаліції. Чому робимо сьогодні, а не після виборів? Відповідь проста: партії, які сьогодні домовляться про формування майбутньої коаліції, вже зараз візьмуть на себе відповідальність за певний фронт робіт для того, аби відійти від популізму і пустих обіцянок і запропонувати конструктивну програму щодо реформування нашого міста і, звичайно, відповідати за цю ділянку роботи. У такий спосіб ми пропонуємо нові європейській стандарти для сумської політики, яка ґрунтується на особистій відповідальності перед громадою».

Не всі партії охоче підтримали ідею створення програми по кожному напрямку і взяття під опіку лише окремо визначеної ділянки роботи. Після жвавих дискусій і обговорень - чи потрібна така коаліція, чи буде ефективною і чи буде сенс від того, що кожна партія візьме на себе певний напрямок роботи і відповідальність за це, - сторони вирішили спільно підписати меморандум. В ньому будуть окреслені бачення політичних сил щодо втілення реформ по кожному напрямку: ЖКГ, екологія, освіта, охорона здоров’я, транспорт. До того ж учасники консультацій висловили ідею – регулярне проведення таких засідань для обговорення актуальних питань, які сьогодні зачіпають інтереси громади, їх контролю і подальшого вирішення.

Голова громадської ради при обласній раді Володимир Михайловський схвально оцінив ідею круглого столу лідерів демократичних сил, оскільки це живий діалог, в якому учасники, уникаючи гострих кутів, знаходять спільну точку зору у відстоюванні інтересів громадян. За його словами, основна мета цих сил одна – проведення демократичних виборів без брудних технологій, створення середовища для усвідомленого і зваженого волевиявлення жителів Сум і області.

Подібні консультації планується проводити і надалі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#стол консультация #солидарность #общественные организации
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...