Благодійна акція в Сумському НАУ з волонтерами з США (ФОТО)

15 липня 2015 року в Сумському національному аграрному університеті була проведена спланована акція для дітей-інвалідів з м. Суми та з Сумської області. Організували акцію члени студентського самоврядування на чолі з в.о. студентського ректора СНАУ Христиною Кучковою та студенткою факультету агротехнологій та природокористування Сніжаною Волею, яка вже декілька років займається волонтерською діяльністю.

Дітлахи, яких, до речі, було 16, отримали просто незабутні враження: вони взяли участь у різноманітних конкурсах та іграх, а також отримали подарунки від закордонних волонтерів з США, які спеціально завітали до СНАУ, щоб поспілкуватися дітьми та надати їм допомогу.

Батьки та волонтери щиро подякували закордонним гостям та висловили надію, що вони побачаться знову. Детальніше з тим, як саме проходила акція, можна ознайомитися на сайті Сумського національного аграрного університету http://sau.sumy.ua/.

Благодійна акція в Сумському НАУ з волонтерами з США (ФОТО) (фото) - фото 1 Благодійна акція в Сумському НАУ з волонтерами з США (ФОТО) (фото) - фото 1 Благодійна акція в Сумському НАУ з волонтерами з США (ФОТО) (фото) - фото 1 Благодійна акція в Сумському НАУ з волонтерами з США (ФОТО) (фото) - фото 1 Благодійна акція в Сумському НАУ з волонтерами з США (ФОТО) (фото) - фото 1 Благодійна акція в Сумському НАУ з волонтерами з США (ФОТО) (фото) - фото 1 Благодійна акція в Сумському НАУ з волонтерами з США (ФОТО) (фото) - фото 1 Благодійна акція в Сумському НАУ з волонтерами з США (ФОТО) (фото) - фото 1 Благодійна акція в Сумському НАУ з волонтерами з США (ФОТО) (фото) - фото 1
снау
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі