![](https://s.0542.ua/section/logo/upload/pers/44/logo.png?20240727)
13:53, 3 червня 2015 р.
Сумський НАУ представив область на міжнародній виставці «Агро – 2015»
3 червня розпочала свою роботу XXVII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2015» , яка по праву заслуговує всесвітнього визнання вже багато років. Це найбільша агропромислова виставка Східної Європи та найважливіший загальнодержавний захід в АПК України.
Щорічно у виставці беруть участь найбільше серед аналогічних заходів число відвідувачів, серед яких перші особи держави, керівництво АПК всіх регіонів України, топ-менеджери та фахівці підприємств АПК. В цьому році на виставці представлять свої експонати понад 1100 учасників з 16 країн.
Сумську область на міжнародній агропромисловій виставці представляє Сумський національний аграрний університет. Експозиція навчального закладу представлена у першому павільйоні разом з провідними державними установами. Серед головних експонатів експозиції – другий том книги «Фермер» унікального німецького видання для аграріїв, яке було перекладено та адаптовано до умов України вченими Сумського НАУ. Крім того на виставці, традиційно представлені найсучасніші досягнення вчених СНАУ в сфері аграрної науки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:41
Вчора
15:51
Вчора
15:01
Вчора
13:22
Вчора
12:34
Вчора
ТОП новини
Оголошення
15:55, 16 липня
15:55, 16 липня
18:56, 18 липня
15:55, 16 липня
15:55, 16 липня
live comments feed...