• Головна
  • Сумський НАУ представив область на міжнародній виставці «Агро – 2015»
13:53, 3 червня 2015 р.

Сумський НАУ представив область на міжнародній виставці «Агро – 2015»

3 червня розпочала свою роботу XXVII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2015» , яка по праву заслуговує всесвітнього визнання вже багато років. Це найбільша агропромислова виставка Східної Європи та найважливіший загальнодержавний захід в АПК України.

Щорічно у виставці беруть участь найбільше серед аналогічних заходів число відвідувачів, серед яких перші особи держави, керівництво АПК всіх регіонів України, топ-менеджери та фахівці підприємств АПК. В цьому році на виставці представлять свої експонати понад 1100 учасників з 16 країн.

Сумську область на міжнародній агропромисловій виставці представляє Сумський національний аграрний університет. Експозиція навчального закладу представлена у першому павільйоні разом з провідними державними установами. Серед головних експонатів експозиції – другий том книги «Фермер» унікального німецького видання для аграріїв, яке було перекладено та адаптовано до умов України вченими Сумського НАУ. Крім того на виставці, традиційно представлені найсучасніші досягнення вчених СНАУ в сфері аграрної науки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#снау
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...