• Головна
  • В Сумському НАУ проходить міжнародна конференція «Аграрний форум»
13:48, 29 травня 2015 р.

В Сумському НАУ проходить міжнародна конференція «Аграрний форум»

27 травня до Сумського національного аграрного університету з’їхалися молоді науковці з різних міст України та близького зарубіжжя, щоб взяти участь у VI Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених. Цей захід проводиться один раз на два роки, і вже отримав статус одного з найбільш поважних та цікавих наукових заходів України. В цьому році заявку на участь подало близько 200 молодих науковців з різних країн світу, зокрема із Білорусії, Німеччини, Польщі та інших. Слід відмітити, що в конференції взяли участь науковці не лише з аграрних вишів, а й з провідних економічних університетів та наукових установ. СНАУ з радістю привітав гостей із Харкова, Івано-Франківська, Києва, Львова та Варшави. На жаль, через складну ситуацію в Україні, багато з тих, хто подавав заявку, не змогли взяти особисту участь в цьому заході.

На конференції розглядалися такі питання як організаційно-економічні проблеми агрогосподарювання, теорія та практика управління економікою та питання сталого розвитку аграрного сектору та сільських територій. Молоді вчені підкреслили, що обрана тематика є надзвичайно актуальною в сучасних умовах.

Цікаво, що в цьому році було кардинально змінено форму проведення конференції, що дуже сподобалося гостям. Захід пройшов у формі круглого столу, що дозволило науковцям подискутувати та поспілкуватися в вільній формі та дружелюбній атмосфері. Бойко Олена Миколаївна, що представляє Інститут економіки та прогнозування НАНУ, відмітила, що, побувавши на наукових заходах в багатьох країнах Європи, вона шкодує, що раніше не приймала участь в конференції, що проходить в СНАУ. На її думку форма проведення заходу та його організація цілком відповідає європейським критеріям.

Докторант Варшавського університету природничих наук Ірина Вікторівна Шулєшова, яка колись буда студенткою Сумського НАУ, відмітила, що університет дуже розвинувся з часу її перебування тут, що не може не тішити. Вона висловила надію, що зможе взяти участь і у наступній конференції, так як враження від цього заходу залишилися дуже позитивними.

Маємо надію, що через два роки, коли Сумський національний аграрний університет знову відкриє свої двері для молодих науковців, ситуація в країні стабілізується, і в VII Міжнародній науково-практичній конференції зможуть взяти участь вчені з різних куточків світу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#снау
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...