Вишиванковий Сумський НАУ (ФОТО)

У День української вишиванки, який зазвичай святкується у третій четвер травня, всіх, хто вважає себе українцем незалежно від генетичної приналежності, закликали вдягнути вишиванку на роботу, на навчання чи навіть просто на прогулянку, адже це патріотично і, до того ж, - дуже гарно! Вишиванка – традиційне українське вбрання, і кожний регіон нашої країни відзначається своїми візерунками, кольорами, технікою виконання. Різноманіття українських вишивок просто вражає. Не факт, чи знайдеться ще одна така країна у світі, яка б мала таку багатогранну культуру вишитого одягу. Це – наша особливість, наше національне надбання. Наразі в усьому світі спостерігається сплеск щирого інтересу до української культури і до української вишиванки зокрема.

Тож 21 травня 2015 року студенти, викладачі та співробітники Сумського національного аграрного університету вдягнулися у вишиванки, щоб продемонструвати єдність з усією Україною та вкотре підтвердити: українці не тільки розумні, сміливі та сильні, а ще й дуже вродливі!

Вишиванковий Сумський НАУ (ФОТО), фото-1 Вишиванковий Сумський НАУ (ФОТО), фото-2 Вишиванковий Сумський НАУ (ФОТО), фото-3 Вишиванковий Сумський НАУ (ФОТО), фото-4 Вишиванковий Сумський НАУ (ФОТО), фото-5 Вишиванковий Сумський НАУ (ФОТО), фото-6 Вишиванковий Сумський НАУ (ФОТО), фото-7 Вишиванковий Сумський НАУ (ФОТО), фото-8 Вишиванковий Сумський НАУ (ФОТО), фото-9 Вишиванковий Сумський НАУ (ФОТО), фото-10 Вишиванковий Сумський НАУ (ФОТО), фото-11 Вишиванковий Сумський НАУ (ФОТО), фото-12 Вишиванковий Сумський НАУ (ФОТО), фото-13
снау
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі