СНАУ та UkrLandFarming підписали угоду про співпрацю

Зростає зацікавленість провідних українських аграрних компаній у співпраці з Сумським національним аграрним університетом. Так, 13 травня 2015 року відбулася нарада, участь у якій взяли менеджер з персоналу Департаменту навчання та розвитку Юлія Орлова, керівники та кадровики регіональних представництв компанії UkrLandFarming, а також представники університету та студенти випускних курсів технологічних факультетів СНАУ.

Розпочалася нарада із засідання, на якому йшлося про умови навчання в університеті та особливості вступної кампанії 2015 року. А далі гості ознайомилися з класами провідних машинобудівних компаній «John Deere», «Petinger», «Case» та «NewHoland» на інженерно-технологічному факультеті та досвідом проведення практичних занять в умовах виробництва на підприємствах корпорації «Кернел», а також із науково-дослідними лабораторіями факультету агротехнологій та природокористування та факультету харчових технологій.

Поспілкувалися представники компанії також зі студентами випускних курсів факультетів агротехнологій та природокористування, ветеринарної медицини, інженерно-технологічного та біолого-технологічного.

Результатом зустрічі стало підписання угоди про співпрацю, відповідно до якої представники компанії UkrLandFarming вивчатимуть навчальні плани та зміст дисциплін з метою подальшого узгодження та адаптації їх до виробництва. А студенти СНАУ будуть проходити виробничу практику на підприємствах компанії.

Ця співпраця є взаємовигідною, - зазначає ректор СНАУ Володимир Ладика, - адже компанія отримує можливість впливати на навчальний процес з тим, щоб отримувати саме таких фахівців, яких наразі потребує сучасний аграрний бізнес. Щодо університету, то наша вигода є беззаперечною, адже наша головна задача – якісна підготовка студента, новітні знання, найсучасніша практична підготовка, і все це забезпечується через співпрацю з великими компаніями, - підкреслив Володимир Іванович.

R43 054 R43 059 R43 063
СНАУ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі