Сумское НПО им. М.В. Фрунзе выплачивает коллективу зарплату за остаток декабря

Сегодня, 18 февраля, ПАО «Сумское НПО им. М.В. Фрунзе» выплачивает всем категориям работающих остаток зарплаты за декабрь.

«Наши постоянные переговоры и встречи с заказчиками из Ташкента и Тегерана дали результат. Деньги за поставленную в конце прошлого года продукцию продолжают поступать на предприятие. Как только они заходят – мы рассчитываемся с коллективом. С конца января и по сегодняшний день нам удалось погасить полуторамесячную задолженность. Если партнеры продолжат расчеты в соответствии с нашими договоренностями, то урегулировать сложившуюся ситуацию с выплатой зарплаты мы рассчитываем уже к началу марта», – сообщил генеральный директор ПАО «Сумское НПО им. М.В. Фрунзе» Алексей Цымбал.

По словам руководителя предприятия, в конце февраля ожидаются также авансовые платежи по новым заказам, благодаря которым объединение планирует осуществить другие первоочередные выплаты, приобрести материалы и комплектующие для реализации текущих проектов.

«Думаю, что в марте мы максимально включимся в работу. У нас подписаны контракты, их нужно выполнять», – отметил Алексей Цымбал.

Генеральный директор Сумского НПО им. М.В. Фрунзе также добавил, что пока что, к сожалению, не удалось решить вопрос с возвратом предприятию из госбюджета налога на добавленную стоимость.

«Несмотря на все наши обращения, попытки представителей местной власти помочь в данном вопросе, пока что результата нет. Сумма подтвержденного к возмещению НДС составляет уже 96,6 млн. грн. Эти средства могли бы стать хорошим подспорьем для нас в это непростое время», – сказал руководитель объединения.

завод фрунзе зарплата
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
адреси
Завтра, 20 червня, деякі вулиці м. Суми залишаться без світла. Планове відключення світла, за інформацією «Сумиобленерго», пов'язане з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі.
фото
18 червня групою піротехнічних робіт було проведено роботи зі знешкодження 32 – х 50 – мм мінометних мін, 2 – х 76 – мм та 1 – го 45 мм артилерійських снарядів, які були знайдені раніше в с. Перекопівка Роменського району, на відстані 750 м від житлових будинків. Вибухонебезпечні предмети були вивезені в спеціально відведене місце та знищені шляхом підриву. Цього ж дня о 11:16 на лінію екстреного виклику 101 надійшло повідомлення про виявлення вибухонебезп...
Происшествия
Сьогодні в ночі помер перший Начальник штабу 15 батальйону майор Гречушний Юрій Леонідович. Поховання 20.06, повідомляється на сторінці батальйону у Фейсбуці.
Общество
Сумчанин Олександр Король в рамках «Громадського проекту» планує збудувати спортивний комплекс «Воркаут 9», призначений для фізичних вправ на відкритому повітрі. На спортивному комплексі  зі спеціалізованим гумовим покриттям можна буде проводити тренування та змагання з різних видів спорту. Даний проект спрямовано на мешканців вулиць Заливна, Івана Сірка та проспекту М.Лушпи різних вікових категорій. Але також слід зауважити, оскільки спортивний комплекс «...
Общество
Відділ охорони здоров’я радить сумчанам дотримуватись простих правил, які допоможуть врятуватись від спеки. Найперше треба якомога менше перебувати на сонці, особливо в період з 11:00 до 16:00; шукати прохолоду й тінь, щоб тіло мало можливість відновитися; за можливості залишатись у приміщенні, бажано з кондиціонером; якщо вдома немає кондиціонеру – зайти до кондиційованих громадських приміщень, бо навіть кілька годин, проведені в охолодженому приміщенні,...
відео
Співробітники Служби безпеки України під час виконання завдань із забезпечення інформаційної безпеки держави виявили та припинили діяльність розгалуженої мережі антиукраїнських інтернет-агітаторів, яка діяла у кількох областях нашої держави. Оперативники спецслужби встановили, що мережа мала осередки у Києві, Одесі, Чернігові, Харкові, Миколаєві, Житомирі та Сумах, керування нею здійснювалося з території Російської Федерації. Агітатори, використовуючи соці...
відео
Співробітники Служби безпеки України під час виконання завдань із забезпечення інформаційної безпеки держави виявили та припинили діяльність розгалуженої мережі антиукраїнських інтернет-агітаторів, яка діяла у кількох областях нашої держави. Оперативники спецслужби встановили, що мережа мала осередки у Києві, Одесі, Чернігові, Харкові, Миколаєві, Житомирі та Сумах, керування нею здійснювалося з території Російської Федерації. Агітатори, використовуючи соці...
Общество
Депутати міської ради присвоїли назви (найменування) мостам, пішохідним мостам та шляхопроводам. Відповідне рішення ухвалили під час LVIII сесії, спираючись на результати проведеного громадського обговорення, подання міського голови про присвоєння назв (найменувань) мостам, пішохідним мостам та шляхопроводам у місті. Зокрема, їх отримали мости Баранівський, Білопільський, Воскресенський, Пантелеймонівський, Прокоф’євський, Троїцький, Тягловий, Шевченківськ...
Общество
Через аномальну спеку у Сумах видача молочних сумішей буде проводитися лише на «молочній кухні» за адресою вул. Супруна,10. Молочні суміші, які є швидкопсувними продуктами, зберігатимуться у холодильниках за вказаною адресою та будуть видаватися  лише тут до тих пір, поки не спаде спека. Видача молочних сумішей здійснюється з 11:00 до 13:00.