• Головна
  • Волонтери СумДУ навчали фінансовій грамотності (ФОТО)
10:39, 24 листопада 2014 р.

Волонтери СумДУ навчали фінансовій грамотності (ФОТО)

Завершився цикл тренінгів у межах соціального проекту «Фінансова грамотність – інвестиції в майбутнє України», підготовлений студентами-волонтерами спільно з відділом соціальної роботи СумДУ. Протягом листопада організатори визначали та підвищували рівень грамотності молоді щодо основних фінансових категорій та понять.

Загалом проект охопив 112 учасників, серед яких студенти Машинобудівного коледжу, старшокласники  загальноосвітніх шкіл №11 і №21 та опосередковано їх батьки. Тренер занять, Марина Катериніна, учасник волонтерського руху СумДУ, ознайомила слухачів із різними фінансовими поняттями: номінальною та реальною вартістю грошей, різницею між ними та можливістю їх зміни у часі; способами зберігання заощаджень та їх недоліками і перевагами; особливостями формування депозитної ставки в банках.

Для кращого засвоєння інформації кожному слухачеві був підготовлений роздатковий матеріал з таблицями, схемами, малюнками. Найактивніші студенти й учні отримали сувенірну продукцію СумДУ.

Про ефективність тренінгів свідчать результати тестування, яке учасники проходили на початку заняття і після прослуховування інформації. Середній показник підвищення рівня знань становить близько 45%. У питаннях депозитних ставок та знецінення грошей слухачі підвищили свої знання більше ніж на 70%. Результати вихідного контролю були вище середнього рівня у всіх учасників тренінгу, а кожен другий дав правильну відповідь на всі запропоновані питання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#волонтери СумДУ #фінансова грамотність
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...