Сумський НАУ продовжує співпрацю з німецькими університетами

10-15 листопада 2014 року в університеті прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина) відбулася конференція вишів-учасників міжнародної мережі IMA (International Master in Agricultural Management).

Від Сумщини участь в роботі заходу взяли ректор СНАУ Володимир Ладика та начальник відділу міжнародних зв’язків Лариса Калачевська. В рамках конференції представники сумського вишу провели плідні зустрічі із керівництвом MBA курсу від університету Вайєнштефан та досягли домовленостей щодо спільної участі у міжнародній акредитації магістерського курсу International Master in Agricultural Management, яка проводитиметься міжнародною акредитаційною агенцією ASIIN. Слід зазначити, що у рамках діючого проекту із у цьому навчальному році успішно пройшли практику 7 студентів та 15 студентів Сумського НАУ навчаються за підтримки Німецької служби академічних обмінів ДААД. 

Також під час відвідання міжнародної виставки «Євротір-2014» (Ганновер, Німеччина) були проведені переговори з німецькими партнерськими організаціями: Німецький фермерський Союз та практичний навчальний центр Дойла – Нінбург. В результаті зустрічі була досягнута домовленість щодо механізму співробітництва у 2015 році.

Паралельно в університеті прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф відбулася зустріч випускників міжнародного магістерського курсу IMA (International Master in Agricultural Management), до якої долучилися понад 100 випускників різних років. Значна кількість учасників – це випускники Сумського національного аграрного університету, який успішно співпрацює в рамках цього проекту вже більше 20 років. 

СНАУ співпраця Вайєнштефан-Тріздорф мережа IMA
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі