Рятувальники Сум попереджають населення про необхідність дотримання правил пожежної безпеки

29 жовтня працівники міського відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій провели профілактичний рейд в приватному житловому секторі обласного центру. Під час якого застерігали мешканців про необхідність дотримання правил пожежної безпеки та наголошували на страшних наслідках, що можуть виникнути в разі нехтування цими простими вимогами.

Особливу увагу рятувальники приділили особам похилого віку. Вони розповіли їм, як безпечно користуватися пічним опаленням та електрообігрівачами. А щоб старенькі могли у будь-яку мить згадати ці правила, роздали їм відповідні тематичні листівки.

Літня мешканка будинку по вул. В’ячеслава Чорновола сказала, що вкрай уважна до печі за допомогою якої обігріває свою оселю, намагається її не перегрівати і в жодному разі не залишає без нагляду. Проте, нагадування важливих правил ніколи не буде зайвим. Жінка подякувала працівникам Державної служби України з надзвичайних ситуацій за турботу.

У профілактичній роботі з громадянами даної категорії сумські рятувальники тісно співпрацюють з міським територіальним центром соціального обслуговування «Берегиня». За словами заступника директора центру Валентини Гапонової, у них на обліку знаходиться більше тисячі одиноких громадян похилого віку та інвалідів. У тому числі обслуговується на дому 710 осіб, які потребують особливої уваги. З ними соцробітники проводять інструктажі з питань пожежної безпеки. Особливо ця робота активізується перед початком опалювального періоду.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій наголошує, що цього року на Сумщині внаслідок пожеж загинуло вже 64 людини. Лише за останній тиждень вогонь забрав життя 4 осіб. Рятувальники докладають всі зусилля, щоб зупинити сумну статистику. У районах області проводять рейди в житловому сектору, виступають в трудових колективах та на загальних зборах населених пунктів, здійснюють багато інших профілактичних заходів. Кожен мешканець повинен усвідомити, що його безпека в першу чергу залежить від нього самого. Тому, рятувальники закликають населення бути вкрай обережними з вогнем та відповідальними у дотриманні правил пожежної безпеки!

Рятувальники Сум попереджають населення про необхідність дотримання правил пожежної безпеки, фото-1 Рятувальники Сум попереджають населення про необхідність дотримання правил пожежної безпеки, фото-2 Рятувальники Сум попереджають населення про необхідність дотримання правил пожежної безпеки, фото-3 Рятувальники Сум попереджають населення про необхідність дотримання правил пожежної безпеки, фото-4 Рятувальники Сум попереджають населення про необхідність дотримання правил пожежної безпеки, фото-5 Рятувальники Сум попереджають населення про необхідність дотримання правил пожежної безпеки, фото-6
правила пожежної безпеки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі