Випускник Сумського державного університету встановив національний рекорд пам’яті (ФОТО)

Унікальні можливості пам’яті продемонстрував 24 жовтня у Сумському державному університеті його випускник Артем Гарин. Він запам’ятав 5000 знаків після коми числа Пі. Рекорд зафіксували експерти Національного реєстру рекордів України.

Артем Гарин може вільно називати цифри числа Пі у прямому і зворотному порядку. Експерти підтвердили: «Рекорд чистий, вимоги до невикористання технічних пристроїв дотримані».

«Приємно, що нещодавні випускники СумДУ розвивають інтелект і демонструють виняткові здібності», – зазначив ректор Анатолій Васильєв. Він додав, що найближчим часом у СумДУ планується відкриття «Школи пам’яті», в якій під керівництвом Артема будуть займатися школярі та студенти.

Як зазначила керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова, запам’ятовування числа Пі – Гінесівський рекорд. Його вважають стандартом, адже неможливо вирахувати послідовність у незв’язаній за змістом інформації.

За її словами, в номінації «Рекорд пам’яті» надходила ще одна заявка, але вона – на значно меншу кількість знаків (500 знаків після коми числа Пі).

«Підготовка була довгою, але приносила задоволення. Тренування пам’яті – моя улюблена справа. Упродовж останнього тижня тренувався в СумДУ по кілька годин на день», – розповів випускник факультету технічних систем та енергоефективних технологій СумДУ Артем Гарин. Він висловив вдячність Сумському державному університету за підтримку у встановленні рекорду. Артем анонсував, що через кілька місяців планує встановити новий рекорд – на запам’ятовування 10000 знаків.

«Здібності відкрив на другому курсі завдяки екзамену з фізики. Я переконаний: якою б феноменальною не була пам’ять, вона потребує постійних, систематичних тренувань. Секрет мого успіху – в упевненості, що запам’ятовувати – це легко. Намір і мета формує інтелектуальні здібності», – додав рекордсмен.

Випускник Сумського державного університету встановив національний рекорд пам’яті (ФОТО), фото-1 Випускник Сумського державного університету встановив національний рекорд пам’яті (ФОТО), фото-2
сумду національний рекорд пам’яті
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі