На підтримку ініціатив по соціальному захисту вояків АТО зібрано 41747 підписів

22 жовтня, кандидат в народні депутати по округу №158, ректор СНАУ Володимир Ладика провів проміжну підсумкову прес - конференцію по реалізації власних ініціатив в підтримку учасників АТО.

Нагадаємо, Володимир Іванович активно займається питанням допомоги українській армії, за наступними напрямками:

  • СОЦІАЛЬНА РЕАБІЛІТАЦІЯ УЧАСНИКІВ АТО, що включає прийняття на державному законодавчому рівні поправок до ЗУ «Про вищу освіту» (прийом учасників АТО поза конкурсом, збільшення ліцензії за відповідними спеціальностями, право подавати документи на навчання без обмежень) та ЗУ «Про соціальний захист військовослужбовців та їх сімей» (у ст. 13 щодо видачі спеціальних освітніх ваучерів).
  • РЕАЛІЗАЦІЯ БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ «100ДНІВТЕПЛА» по збору теплих речей для українських військових, що мобілізовані на Схід.

По факту, завдяки проробленій роботі, отримано такі результати:

  • На підтримку ініціативи СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ УЧАСНИКІВ АТО, з метою активного залучення до вирішення існуючої проблеми населення, розпочато збір підписів серед жителів Сумщини. Сьогодні свої автографи під офіційним зверненням, яке буде направлене повторним листом на ім’я Президента, Кабінету Міністрів, Парламенту, поставили 41747 сумчан. Паралельно ведеться співпраця з тими солдатами, які зацікавлені у пропозиції після повернення з АТО здобувати вищу освіту на пільгових умовах.
  • За майже місяць проведення акції «100ДНІВТЕПЛА» вдалося забезпечити теплими речами, всім необхідним обмундируванням та спорядженням 16 сумчан 92 ракетної бригади, які, як виявилося були забуті та закинуті до Харківської частини, про них ніхто не чув, відтак й не допомагав та 25 солдат з Сумщини. Усі вони уже сьогодні мобілізовані в зону АТО.

«Ситуація на Сході України, змушує нас в черговий раз замислитися та розпочати дієву співпрацю в напрямку допомоги нашим військовим. Має бути використано комплексний підхід. Замало допомоги, якої потребує солдат сьогодні. Ми маємо замислитися над тим, що держава зможегарантувати учасникам АТО завтра. Саме на вирішення цих двох питань й направлена моя робота. Безперечно, головним завданням є те, щоб такі ініціативи були почуті та отримали відгук в серцях людей. Тому будемо продовжувати в тому ж дусі.Домогтися гарантуваннясоціальних гарантів атовцям на законодавчому рівні та допоки буде потреба солдат у теплих речах та амуніції, продовжувати забезпечувати їх цим – мій орієнтир на майбутнє!», - прокоментував під час зустрічі Володимир Ладика.

ато ладыка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі