СБУ закликає сумчан до взаємодії, та невідкладного повідомлення правоохоронних органів щодо порушень виборчого законодавства

Шановні мешканці Сумщини! 

За кілька днів в Україні відбудуться позачергові парламентські вибори.

Це важлива і відповідальна подія для нашої держави, яка надає можливість народу у демократичний спосіб визначити своє майбутнє, свій подальший історичний шлях.

Зважаючи на непрості умови, в яких триває сьогодні виборчий процес, я закликаю всіх його учасників до безумовного дотримання законодавства, поміркованості, консолідації зусиль з метою попередження та припинення будь-яких незаконних дій, які можуть вплинути на сам процес та його результати, а також невідкладного повідомлення правоохоронних органів щодо можливих або фактичних порушень виборчого законодавства.

Як керівник регіонального підрозділу СБ України я сподіваюсь і розраховую на активну взаємодію з представниками громадськості, спостерігачами, виборцями з метою протидії будь-яким спробам дестабілізувати ситуацію та перешкодити вільному волевиявленню громадян України.

З метою своєчасного реагування на інформацію про можливі правопорушення у сфері державної безпеки, в обласному Управлінні СБУ функціонує цілодобова телефонна «лінія довіри» (0542-) 60-74-90.

Бажаю всім реалізувати своє виборче право мирно, відповідально та демократично.

З повагою,

Начальник Управління В. Іванюк

Іванюк СБУ вибори обращение
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі