• Головна
  • Микола Клочко: «Народ повинен підтримати Президента»
Фото
12:35, 13 жовтня 2014 р.

Микола Клочко: «Народ повинен підтримати Президента»

Фото

11 жовтня у виставковому центрі «Іллінський» народні депутати від партії «УДАР» Павло Розенко та Олександр Мочков , голова Сумської обласної ради Микола Клочко та кандидат у депутати Верховної Ради від партії «Блок Петра Порошенка» по одномандатному мажоритарному округу №158 Олександр Сугоняко провели «круглий стіл» на тему «Соціальна сфера – пріоритет президентської «Стратегії 2020».

Промовці чітко спиралися на Президентську програму реформ, результатом якої має бути досягнення європейських стандартів життя і вступ до Європейського Союзу.

Посадовці обговорили підвищення соціального статусу громадян, залучення інвестицій у державу, збільшення заробітних плат, пенсій і виплат. Особливу увагу звернули на концентрацію фінансових потоків на підтримку Збройних сил України.

Павло Розенко наголосив: «Коли Президент прийшов на посаду, боєць строкової служби отримував 120-600 гривень на місяць. Зараз серед тих, хто воює в зоні АТО, немає тих, хто отримував би менше 6000 гривень. Ми робимо для армії все можливе і неможливе!» За словами народного депутата, щоб створити єдину вертикаль та систему проведення реформ в Україні, суспільство повинно підставити водночас плече і Президенту, і нашим мажоритарщикам у Верховній Раді України».

Чимало зараз псевдополітиків, які піаряться на воєнних темах, вдаючись до брехні та обвинувачень військових у всіх негараздах. Та політична сила «Блоку Петра Порошенка» не дозволить цього робити! Саме героїчна оборона української армії дозволила зупинити російську агресію, зробила можливою перемогу на дипломатичному фронті.

За режиму Януковича українська економіка була в тіні. Зараз команда Президента працює над тим, щоб її звідти вивести. Сьогодні від 150 до 180 мільярдів гривень зарплати виплачують у конвертах, що призводить до недоотримання Пенсійним фондом України мільярдів гривень.

«За 23 роки незалежності нашої держави, ми переживаємо надскладні часи. Коли 25 травня Микола Порошенко отримав підтримку 55% громадян, люди повірили в намір Президента змінити країну, змінити систему влади. Главі держави було нелегко розпустити парламент в умовах війни з сусідньою державою, окупації Криму, але співпрацювати з тим парламентом було неможливо. Але прийшов час єднання всієї країни. На це і відгукнувся наш лідер, номер один у списку «Блоку Петра Порошенка» – Віталій Кличко. Сьогодні нашій команді треба дати довіру. Ми повинні підтримати на парламентських виборах політичну партію «Блок Петра Порошенка», щоб швидко сформувати нову коаліцію та реалізувати Програму-2020», – запевнив Олександр Мочков.

Кандидат у депутати Верховної Ради від партії «Блок Петра Порошенка» по одномандатному мажоритарному округу №158 Олександр Сугоняко на прес-конференції привів приклад дієвої формули – сильне громадянське суспільство – сильна держава. На думку посадовця, ці дві складові мають бути спільними партнерами. Країна отримає лише тоді вагомий результат

Коли держава працюватиме на громаду, а громада довірятиме державі.

Голова Сумської обласної ради Микола Клочко зауважив: «Народ повинен підтримати Президента заради злагоди та стабільності в Україні. Настав час єднатися, простягнути руку підтримки один одному, заради розвитку держави. Саме команда Петра Порошенка здатна зробити реальні зміни в країні».

Чим швидше прийде мир, тим швидше буде розпочато реформи, які посилять нашу державу. «Стратегія-2020» – це дієвий план перспективного розвитку українського суспільства. Щоб парламент, уряд і Президент діяли як єдина, злагоджена команда, «Блоку Петра Порошенка» важлива підтримка кожного з нас.

На правах PR

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Клочко #Блок Петра Порошенко #конференция
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...