• Головна
  • Сумська ОДПІ: «вересневий незаконний алкоголь» поповнив бюджет на 7 тисяч гривень
12:15, 3 жовтня 2014 р.

Сумська ОДПІ: «вересневий незаконний алкоголь» поповнив бюджет на 7 тисяч гривень

З 4 вересня 2014 року зросли розміри штрафів для неліцензованих виробників спирту, а також штрафи за неліцензовану оптову та роздрібну торгівлю алкогольними та тютюновими виробами і за зберігання таких товарів на складах і в приміщеннях, не внесених до Єдиного реєстру.

Говорить начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Сумської ОДПІ Павло Парафійник: «Штраф для виробників спирту, які не мають ліцензії, збільшився в 10 разів – до 85 тис. грн. Штраф за неліцензовану торгівлю алкоголем і тютюновими виробами виріс до 200% вартості партії товару, але не менше 17 тис. грн. За порушення мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін штраф збільшено до 10 тис. грн. замість 5 тис. грн.. За порушення максимальних роздрібних цін на тютюнові вироби грошове покарання зросло з 1 тис. грн. до 10 тис.грн. За використання неліцензійного касового апарату при продажу алкогольних і тютюнових виробів буде призначатися штраф у розмірі 10 тис. грн.».

Так, за словами Павла Анатолійовича, «у вересні 2014 року фахівцями інспекції проведено 4 фактичні перевірки суб’єктів господарювання на ринку роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, три перевірки виявилися результативними. Встановлено факти зберігання алкогольних напоїв в місцях зберігання, які не внесені до Єдиного державного реєстру місць зберігання, порушення встановлених розмірів мінімальних роздрібних цін на алкогольні напої, а також факти торгівлі не облікованими в установленому порядку алкогольними напоями. Сума штрафних санкцій за встановлені порушення становить 6,9 тис. грн».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#незаконний алкоголь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...