В Сумах 15 учеников получат стипендии от мэра (СПИСОК)

15-ти сумским ученикам - победителям Всеукраинских олимпиад, интеллектуальных и спортивных соревнований, турниров, конкурсов, назначили именные стипендии городского головы. Об этом говорится в соответствующем распоряжении, которое подписал Александр Лысенко, пишет сайт мэрии.

Среди отмеченных школьников - ученики 8-11 классов. Четверо из них представители Александровской гимназии. По три стипендиатов представляют специализированные школы №10 и №17. Двое учеников учится в школе № 7, по одному - в школах №12, №27 и гимназии №1.

Стипендии будут выплачивать ежемесячно с сентября по декабрь этого года.

Размер выплат составляет 265 гривен каждая.

Напомним, что именные стипендии городского головы одаренным ученикам - победителям олимпиад, турниров, конкурсов назначаются с целью создания благоприятных условий для развития, поддержки, стимулирования одаренных детей и учащейся молодежи, в соответствии с городской программой «Работа с одаренной учащейся молодежью на 2014-2016 годы» и Положение о порядке назначения таких стипендий городского головы.


з/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Досягнення

1

ШЕВЦОВА Катерина

10

Олександрівська гімназія

Переможець фінального етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

2

ФІРСТЕНКО Валерій

11

Олександрівська гімназія

Переможець фінального етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

3

КОСТІНА Анастасія

10

Олександрівська гімназія

Переможець фінального етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка

4

ЧУМАКОВА Даніела

9

Олександрівська гімназія

Переможець міжнародних та всеукраїнських конкурсів вокального мистецтва

5

БАЄВА 
Катерина

10

Сумська гімназія №1

Переможець міжнародних та всеукраїнських літературно-мистецьких конкурсів та конкурсів юних журналістів

6

СУРГАН 
Ярослава

11

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7

Переможець фінального етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

7

МАЦЬКОВИЧ Софія

8

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7

Переможець фінального етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка

8

ШИЯНОВА Єлизавета

11

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10

Переможець фінального етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

9

КОЛОМІЄЦЬ Дмитро

9

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10

Переможець фінального етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

10

ІЛЬЇН 
Станіслав

11

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10

Переможець фінального етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України

11

МАКОВЕЦЬКА Єлизавета

10

Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12

Переможець фінального етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

12

ГРИБІНІЧЕНКО Руслана

10

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17

Переможець фінального етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

13

КОВНЕР 
Анна

11

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17

Переможець фінального етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

14

ДЕМИДЕНКО Євгенія

9

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17

Переможець фінального етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

15

КИРИЧЕНКО 
Ігор

10

Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27

Переможець чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків

стипендии от мэра
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі