• Головна
  • З підробленої поштової адреси Міндоходів Сум розсилається вірус
14:27, 11 вересня 2014 р.

З підробленої поштової адреси Міндоходів Сум розсилається вірус

Знову зафіксовано нову хвилю розсилки з підробленої поштової адреси [email protected] листів від імені Державної фіскальної служби України зі шкідливим програмним забезпеченням.

В литах міститься пропозиція на російській мові ознайомитися з документами щодо сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки електронних листів. Файли, які надсилаються у додатку, мають формати «.rar». Після їх відкриття відбувається ураження засобів обчислювальної техніки «вірусом».

Вперше розсилку спамів з вірусами було здійснено наприкінці січня цього року. Тоді було блоковано доменні імена та NS-сервери, що забезпечували функціонування бот-мереж.

Проте доменні імена та NS-сервера, які використовуються змінені.

У разі отримання подібних листів користувачам необхідно здійснити блокування доступу до доменних імен, які наразі використовуються для функціонування бот-мережі: nof . su , ohi . su , ohy . su , tknsk . su тощо.

Головне управління Міндоходів у Сумській області застерігає, що об’єктами масового ураження є не лише комп’ютери державних органів чи установ, а й громадян України. Просимо усіх бути уважними та не відкривати подібних листів!

 лист з вирусом

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міндоходів #вірус
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...