• Головна
  • Сумська ОДПІ: триває операція «Урожай – 2014»
11:32, 1 вересня 2014 р.

Сумська ОДПІ: триває операція «Урожай – 2014»

Операція «Урожай» націлена вона на те, аби працівники сільського господарства не приховували від держави своїх доходів та не використовували нелегально найману працю селян.

«Найактивніша пора операції «Урожай», звісно ж, – під час жнив. Ні для кого не таємниця, що саме зараз стрімко зростають заробітки комбайнерів, механізаторів тощо. Відомо і про те, що часто-густо не всі вони зареєстровані офіційно у роботодавців, не всі показують свої реальні доходи. Привід єдиний – не сплачувати податки в казну держави. От і стоїть перед нами важливе завдання – не просто викрити таких несумлінних громадян та стягнути з них приховані суми, а й роз’яснити, донести до свідомості, що сплачувати податки – це передусім громадянський обов’язок, а офіційне оформлення на роботі гарантує соціальний захист працівника сьогодні і гідну пенсію в майбутньому», - говорить начальник Сумської ОДПІ Олексій Полив`яний.

Станом на 01 липня 2014 року на обліку в Сумській ОДПІ перебує 281 суб`єкт господарської діяльності (СГД) – сільгоспвиробників: Сумське відділення – 103, Краснопільське – 56, Білопільське – 69, Лебединське – 53.

За словами начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб Сумської ОДПІ Сергія Бика, у рамках операції «Урожай – 2014» відпрацьовано 98 СГД – сільгоспвиробників, в т.ч. юридичних осіб – 85 та ФОП – 13.

«У результаті проведення бесід з керівниками сільгосппідприємств щодо легалізації найманої праці добровільно додатково залучено 367 найманих працівників, таким чиномом легалізовано доходу в сумі 1553,0 тис. грн., додаткові надходження склали: ПДФО – 231,0 тис. грн., ЄСВ – 525,0 тис. грн.

Крім того, підвищено рівень заробітної плати по 218 найманим працівникам, як результат легалізовано доходу на 244,0 тис.грн., додаткові надходження склали ПДФО – 36,0 тис.грн., ЄСВ – 90,0 тис.грн.

За результатами контрольно-перевірочної роботи в рамках операції «Урожай – 2014» проведено 5 перевірок, під час яких виявлено та легалізовано 5 найманих працівників (донараховано ПДФО – 0,88 тис. грн., ЄСВ – 2,1 тис. грн.). Також виявлено та усунено низку інших порушень, зокрема тих, що стосуються оренди земельних ділянок.

Станом на 29 серпня знаходяться на відпрацюванні 25 СГД – сільгоспвиробників. Протягом вересня планується провести ще 11 фактичних перевірок», - повідомив Сергій Володимирович.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#операція урожай
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...