Сергій Ларін: Ми маємо зупинити війну, щоб наші діти повернулися додому

Чинна влада не використовує всіх можливостей, аби зупинити війну, а генерали, які нині з кабінетів керують антитерористичною операцією, своїми гучними заявами кидають вояків на вірну смерть. Саме так лідер Партії розвитку України Сергій Ларін оцінює сьогоднішню ситуацію у державі. Каже, як усі нормальні люди,він не може не засуджувати дії Росії щодо України, але переконаний, що встановлення миру на сході має відбуватися не такими жертвами.

«Сотні людей – як солдатів, так і мирного населення, гинуть внаслідок бойових дій. Сьогодні генерали, які сидять у кабінетах і дають накази, своїми гучними заявами фактично кидають наших хлопців на вірну смерть. Вони обіцяють зробити те, що без значних втрат зробити не можливо. Зворотна інформація подається викривлено, часто навіть свідомо. Дані про реальну кількість жертв замовчуються, а це ще більше ускладнює ситуацію довкола АТО. І кому від цього легше? Складається враження, що військові чини виконують завдання піарщиків, а не займаються своїми справами – фахово і відповідально готувати операції», - наголосив Сергій Ларін.

Також він звернув увагу на те, що до армії сьогодні викликають українців, які не мають відповідної підготовки.

«Ви подивіться, кого сьогодні забирають воювати: це діти, це ті, хто не має фахової підготовки. А потім по всій Україні щодня рідним бійців приходять похоронки. Мобілізація має бути добровільною, а до участі у військових операціях мають залучатися професіонали. Влада ж повинна робити акцент не на живій силі, а на якості тих самих військових операцій», - упевнений політик.

«Я вважаю, ми маємо докласти всіх зусиль, щоб зупинити війну, щоб наші діти повернулися додому. Ми не повинні платити життями наших хлопців за політичні амбіції керівництва держави і за поспіхом підготовлені спецоперації», - додав він.

За словами Сергія Ларіна, сьогодні перші особи держави не використовують всіх можливостей, щоб зупинити війну.

«Якщо війну перетворили на спосіб приховати системну корупцію, бездарне управління економікою і намагання на ура-патріотичній хвилі здобути перемогу на виборах, то ми не збираємося цьому сприяти. Ми за інші методи врегулювання конфлікту. І ключовий – це діалог. Лише в діалозі я бачу єдиний правильний вихід із кризи. Ще раз наголошую: Партія розвитку України категорично проти війни, внаслідок якої сотні сімей втратили близьких, залишилися без засобів для існування», - зазначив голова виконкому Партії розвитку.

Також він наголосив, що на сьогоднішній день в Україні, на жаль, вітаються не конструктивні думки політика, не те, що може допомогти владнати кризу, а те, щоб усім сподобатися, тобто піар. «Особисто я проти цього. Я готовий до різних нападок як на мою адресу, так і на адресу нашої політичної сили. Та не зважаючи на дискредитацію, я і надалі відкрито озвучуватиму те, що думаю. Сьогодні склалась парадоксальна ситуація: той, хто витупає за мир, опиняється під тиском, а ті, хто закликають до війни і кровопролиття, стають інформаційними героями, хоча наші батьки і діди завжди говорили про мирне небо», - відзначив Сергій Ларін.

На його думку, нинішня влада веде себе так само, як і минула. «Вона не дослуховується і не веде діалог з іншою частиною України, як минула не захотіла почути справедливі вимоги людей на Майдані. І це дуже прикро», - підкреслив політик.

Сергій Ларін наголосив: сьогодні настав той час, коли український народ оцінює політиків не за гучними словами, а по конкретних справах. У цьому контексті Партія розвитку, зокрема, узяла на себе відповідальність забезпечити гуманітарною допомогою жителів Донецької та Луганської областей, які мешкають у населених пунктах, звільнених від терористів.

«Аби допомогти людям на сході, ми започаткували соціальний проект «Діти неоголошеної війни». Я щиро вдячний усім, хто долучився до нього. Ми разом зробили надзвичайно важливу і добру справу.

Завдяки цій підтримці тисячі дітей та їхніх батьків, які залишилися в зоні антитерористичної операції, отримали продукти харчування, сім’ям переселенців із дітьми наші волонтери доставляють адресу допомогу, а деякі партійні організації допомагають відновлювати зруйновані соціальні об’єкти у містах із зони АТО. Ми активно допомагаємо і дітям солдатів, що загинули. Повірте, їх торкнулася страшна реальність, вони потребують підтримки. Кинути цих людей напризволяще було б злочином», - підсумував Сергій Ларін.

На правах PR

партія розвитку україни
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
754 просмотра в сентябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
"С печальной регулярностью происходят ДТП на проспекте Шевченко в г. Сумы, зачастую с нанесением тяжких травм именно детям. Ведь ежедневно улицу переходят ученики КУ ССШ № 10 ССШ № 30, студенты Машиностроительного колледжа СумГУ и другие. Родители учеников этих школ уже поднимали вопрос установки светофора, но оно было отклонено. Возникает вопрос: сколько еще травм и жертв должно произойти на этой улице, чтобы там появился объект регулирования движения. С...
Общество
Мониторинг выбросов загрязняющих веществ в атмосферный воздух в Сумах осуществляла лаборатория областного центра по гидрометеорологии. В августе отбор проб атмосферного воздуха происходил на трех стационарных постах, расположенных по адресам: ул. СКД, 26 (ПСЗ № 3), ул. Харьковская, 125 (ПСЗ № 4), ул. Металлургов, 2 (ПСЗ № 5). В течение месяца было отобрано и проанализировано 840 проб. Среднемесячные концентрации диоксида азота превышали санитарные нормы в...
фото
Так, сотрудниками УЗЭ в Сумской области Нацполиции совместно с работниками Сумской таможни ГФС Украины на таможенном посту «Ромны» Сумской таможни ГФС задержали правонарушителя, который предоставил недостоверные сведения при декларировании товаров, ввозимых на территорию Украины. Декларант подал к таможенному оформлению декларации на товары, ввозимые в Украину, в которой указал недостоверные сведения о ввезенных товарах, подлежащих обязательному деклариров...
Общество
С начала года работодатели Сум, Сумского, Белопольского и Краснопольского районов направили на социальные нужды 1 404 000 000 грн единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование. Это, как сообщают в Государственной налоговой инспекции в г. Сумы, на 233 400 000 грн или на 20% больше чем в прошлом году.
Общество
Сегодня, 21 сентября, с 9:00 будут проводиться работы по укладке асфальтового покрытия по ул. Троицкая. В связи с этим троллейбусы №3, №4, №16 и автобус №62 временно (на время проведения ремонтных работ) будут курсировать с отклонениями от графиков движения.
фото
На линию 102 позвонила женщина, которая сообщила, что в ее дом зашел ранее известный человек, который имея явные признаки алкогольного опьянения начал ссору. В дальнейшем, он разбил стекло в доме и, взяв с собой телевизор, ушел в неизвестном направлении. Заявительница сообщила полицейским его приметы, после чего стражи порядка передали ориентировку всем экипажам и начали его поиски. Около в полукилометре от места совершения правонарушения патрульные полице...
фото
На днях, в Тростянце, во время патрулирования автодороги Н-12 «Сумы-Полтава», за нарушение ПДД, патрульные остановили автомобиль ВАЗ-2106. 31-летний водитель имел явные признаки алкогольного опьянения. В присутствии двух свидетелей он прошел освидетельствование на состояние опьянения, которое зафиксировало у него 1,58 промилле алкоголя, что почти в 8 раз превышает допустимую норму. Стражи порядка составили на руководителя административный протокол по ст. 1...
Общество
На сайте Ковпаковского районного суда появилось сообщение о том, что судье Людмиле Николаевне Трухановой необходимы средства на лечение тяжелого онкологического заболевания. "Обращаемся с просьбой о предоставлении материальной помощи нашей коллеге - судьи Людмиле Николаевне Трухановой на лечение тяжелого онкологического заболевания. В настоящее время она проходит курсы химиотерапии, которые нуждаются в очень значительных средствах. Врачами назначено 8 курс...
Общество
По данным Сумского областного центра по гидрометеорологии, 21-23 сентября на большей территории Сумской области сохранится чрезвычайная пожарная опасность (5 класс). Поэтому спасатели в очередной раз призывают граждан проявлять крайнюю осторожность в обращении с огнем и не сжигать сухостой. Помните, что в данный период запрещается разведение костров в лесах и вблизи них, также предусматривается введение ограничения на доступ населения к хвойным насаждениям...