Суми: рятувальники провели «урок безпеки» для прийомних батьків

15 липня, в м.Суми пройшов навчальний тренінг з підвищення виховного потенціалу для прийомних батьків та батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу, організований обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. У заході взяли участь працівники обласного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій та навчально-методичного центру безпеки життєдіяльності.

Рятувальники розповіли про основні небезпеки в які можна потрапити у повсякденному житті та як навчити дітей їх уникати, як діяти в екстремальних ситуаціях, зокрема під час пожежі та як правильно викликати Службу порятунку "101". Також присутніх ознайомили з правилами поведінки під час виявлення невідомих вибухонебезпечних предметів.

Продовжився захід практичними заняттями з надання першої медичної допомоги постраждалим під час різноманітних життєвих ситуацій - втрата свідомості, утоплення, людина подавилася їжею тощо. Батькам показали як правильно робити штучне дихання та непрямий масаж серця. Отримані навички учасники тренінгу відпрацювати на спеціальному манекені.

У наступному занятті присутнім розповіли як організувати безпечний відпочинок дітей, зокрема на водоймах та продемонстрували методи порятунку постраждалих на воді.

По завершенні "уроку безпеки" рятувальники навчили батьків користуватися первинними засобами пожежегасіння - вогнегасником. За допомогою нього кожен бажаючий зміг спробувати ліквідувати умовну пожежу.

Організатори заходу та працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій сподіваються, що отримані під час тренінгу знання та навички допоможуть прийомним батькам та батькам-вихователям як найбільше убезпечити їх дітей.

Суми: рятувальники провели «урок безпеки» для прийомних батьків, фото-1 Суми: рятувальники провели «урок безпеки» для прийомних батьків, фото-2 Суми: рятувальники провели «урок безпеки» для прийомних батьків, фото-3 Суми: рятувальники провели «урок безпеки» для прийомних батьків, фото-4
МЧС урок безопасности
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі