Студенты СумГПУ рассказали, как им угрожали в университете (ПИСЬМО)

В редакцию 0542.ua пришло письмо от студента Сумского Государственного Педагогического университета Даниила Скачкова.

Текст письма:

2 липня 2014 року  мені зателефонували з деканату: Просимо Вас підійти в деканат завтра (03.07.14 на 12:00). На питання – З якого приводу? Відповіли, що вони не знають.

Пізніше з’ясувалося, що викликають ще 3-х студентів. І ,як не дивно, всі писали дипломні або магістерські роботи у одного наукового керівника Лободи В.Б., це здалося "відносно" дивно. Чому відносно, тому що у голови державної екзаменаційної комісії (ДЕК) Мороза І.О. з нашим науковим керівником давні конфлікти. Прошу відмітити, що випускників було близько 90 студентів, а вибрали лише наші 4 роботи, всі одного наукового керівника -  прям дуже вибірково.

Прийшли до голови ДЕК втрьох: випускники магістратури Скачков Данило і Морозенко Олександр та випускниця – спеціаліст Артамонова Оксана, і почали його слухати.

- Перевірив ваші роботи і помітив, що в них має місце плагіат, і це  дуже серйозно. Я написав листа до прокуратури про це і до Міністерства освіти і науки про відкликання свого підпису, і вам не видадуть дипломи і анулюють їх.

Монолог тривав більше 20 хвилин.

Далі підмітив, що в принципі він може не зазначати наші прізвища, при умові написання "чистосердечного признания", в якому ми б написали "правду", як писали дипломи. Що "можливо" науковий керівник продавав нам інформацію уже в чистому вигляді, розписати корупційну складову, що від вас вимагав. Напишіть "чесно", якщо не буде так, я побачу. Дав нам годину для написання пояснювальної записки.

Коли ми виходили з кабінету,  Мороз І.О. попросив одного залишитися Морозенко Олександра, після того, як ми вийшли сказав: - "Якщо що передам твою справу до прокуратури, а там з тебе виб'ють, і того що ти не робив".

Після зазначеного часу ми повернулися з записками де розписали, як ми дійсно робили роботи, що науковий керівник нам допомагав, і що корупційної складової не було.

Голова ДЕК Мороз І.О. відповів, що ми його не переконали .

Від нас скажу, що грошей ми не платили, при виконанні роботи та при захисті скарг на наукового керівника не маємо.

Якщо у них свої розборки, так хай самі і вирішують, чіпати студентів – це абсурд.

Для, тим паче, педагогічного університету, від рідного фізико-математичного факультету ми такого не очікували. Погрози від когось, а  від професора, зав. кафедри є неприпустимі.  Ми сьогодні 4 липня будемо писати заяви на ім’я ректора, та якщо не буде результату – до прокуратури – ЗА ШАНТАЖ ТА ВИМАГАННЯ, і будемо добиватися мінімум звільнення його з університету.

Така "особа" не має морального права викладати.

Студенты СумГПУ рассказали, как им угрожали в университете (ПИСЬМО), фото-1
СумГПУ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі