Інформація для сумчан: Підписуючи Угоду з ЄС, держава має розуміти усі переваги та недоліки такого вибору – Віталій Жиленко

Підписання економічної частини Угоди про асоціацію з ЄС відкриває нові можливості для розвитку підприємств Сумщини. Проте, якщо держава не підтримає їх, це може спричинити складну економічну ситуацію. Кошти на модернізацію застарілої матеріально-технічної бази, яка відповідала б європейським стандартам, відсутні, відтак більшість буде змушена припинити свою діяльність. Про це зазначив депутат Сумської міськради, голова «Асоціації будівельних підприємств» Віталій ЖИЛЕНКО.

«У процесі європейської інтеграції захист свого виробника – серед головних завдань влади. Ми маємо отримати від асоціації з ЄС. Таким чином, захистити економіку від втрат, а людей – від зниження рівня життя. Підприємства, які входять до складу нашої Асоціації, не готові до таких змін, а кошти, які б привели продукцію та послуги до норм і директив Євросоюзу - відсутні», - підкреслив депутат.

Віталій Жиленко зазначив, що в такій ситуації влада має представити план антикризових заходів, спрямованих на мінімізацію можливих негативних наслідків підприємств до вимог ЄС.

«Партія розвитку України виступає за те, щоб влада надала чітких і професійних відповідей щодо заходів, які пом’якшать удар по населенню, нададуть певні преференції для виробників. У нинішній ситуації це терміново необхідно зробити», - зауважив політик.

угода з єс
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі