• Головна
  • Анатолій Васильєв: «Санаторій-профілакторій СумДУ відкритий для всіх освітян Сумщини»
17:05, 30 травня 2014 р.

Анатолій Васильєв: «Санаторій-профілакторій СумДУ відкритий для всіх освітян Сумщини»

На цьому наголосив ректор Сумського державного університету під час відвідування закладу 29 травня. «Санаторій-профілакторій створений не лише для студентів СумДУ. Його двері широко відкриті для студентства і викладацького загалу всіх вишів області», – зазначив Анатолій Васильєв.

Із часу відкриття санаторію-профілакторію курс оздоровлення пройшли 450 студентів і співробітників університету. Медичні послуги надаються за кошти Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Сумського державного університету. Путівка передбачає 21-денне амбулаторне лікування із триразовим харчуванням. Зараз підписані договори на лікування освітян з інших навчальних закладів області.

«Санаторій-профілакторій пропонує широкий спектр діагностичних і лікувально-оздоровчих послуг», – зазначив головний лікар закладу, канд. мед. наук, асистент кафедри хірургії з дитячою хірургією та курсом онкології Медінституту СумДУ Олександр Солодовник. Діагностика включає консультації професорів, докторів, кандидатів наук, а також обстеження усіх систем організму на сучасному діагностичному обладнанні.

Лікування проводиться за різними профілями захворювання: серцево-судинними, органів дихання, шлунково-кишкового тракту, опорно-рухового апарату, сечостатевої системи, шкіри, очей тощо. Наявні медичні апарати для реабілітації спортсменів після травм.

Санаторій-профілакторій СумДУ, розташований на території колишньої садиби Параскеви Штеричевої, був відкритий 2 вересня минулого року. Зараз біля головної будівлі маєтку Сумський державний університет реалізує наступний потужний проект. Триває реконструкція інших будівель, у яких розміщуватимуться стоматологічне відділення санаторію-профілакторію та стоматологічний навчально-науковий корпус Медичного інституту СумДУ із сучасною зубопротезною лабораторією. В оновлених стінах надаватиметься стоматологічна допомога та навчатимуться студенти-стоматологи.

Наразі добудовано другий, а на двоповерховій частині – третій поверхи. Частина фасаду вже має зовнішнє оздоблення. Роботи виконано в одному архітектурному ансамблі з санаторієм-профілакторієм. Будівництво ведеться силами відділу організації будівництва та ремонтів СумДУ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#СумДУ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...