• Головна
  • СНАУ та FAO провели другий модуль навчальної програми для керівників та фахівців господарств
16:05, 30 травня 2014 р.

СНАУ та FAO провели другий модуль навчальної програми для керівників та фахівців господарств

У Сумському національному аграрному університеті в рамках співпраці з Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (FAO) за підтримки фонду «Центральна Європейська ініціатива» був проведений другий модуль спеціалізованої Модульної навчальної програми для керівників, агрономів та інженерів господарств з земельною площею до 5 тис. га «Менеджмент у невеликому зерновому господарстві».

Впродовж семінару були розглянуті такі питання, як «Успішний господар: складові успіху – майстер-клас від колеги», «Філософія сучасного агробізнесу: сімейний чи корпоративний, мале чи велике господарство, урожайність чи валовий збір – порівняння українського та світового досвіду», «Юридична консультація – законодавче та нормативно-правове регулювання земельних відносин в сільськогосподарському виробництві», «Як невеликому господарству отримати кредит? Основні підходи до оцінки вартості грошей» та інші.

Про основні тенденції підготовки кадрів для АПК доповів ректор СНАУ Володимир Ладика. З доповіддю «Інвестиції в нову техніку – як правильно розрахувати доцільність придбання нових машин та механізмів» виступив радник з аграрних питань компанії CASE IH Йоган Тацбер.

Активну участь у навчанні взяли також науковці Сумського національного аграрного університету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#СНАУ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...