• Головна
  • Звернення Сумської міської громадської організації «Спілка прикордонників»
11:45, 29 квітня 2014 р.

Звернення Сумської міської громадської організації «Спілка прикордонників»

Ми, ветерани-прикордонники, більшу частину свого життя присвятили справі охорони державних рубежів. За роки служби ми пройшли багато випробувань, багато хто з нас пройшов горнило війни в Афганістані, протистояли іншим сутичкам на кордоні. Ми віримо в нинішніх прикордонників, які проявляють постійну готовність до виконання завдань за призначенням.

Зараз не на часі згадувати про те, як за всі роки незалежності України наші силові структури неналежно зміцнювалися. Зараз необхідно діяти – біля наших кордонів стоїть чужа армія!

На даний час по всій Україні склалася дуже складна суспільно-політична обстановка. Особливо це відчувається на кордоні з Росією, з якою межує наша область. Всі військові формування готові дати відсіч агресорам, але першими по службовому обов'язку їх зустрічатимуть прикордонники.

Прикордонники Сумського загону, як і воїни в зелених кашкетах по всьому периметру кордону України, готові до відбиття можливого збройного вторгнення. Але так вже сталося, що на даний момент – вони не повністю оснащені всім необхідним.

Сумська міська громадська організація «Спілка прикордонників» просить про надання посильної допомоги прикордонникам Сумського загону. З переліком того, чого потребують прикордонники Сумщини для більш якісного виконання військового обов’язку та поставлених перед ними завдань з охорони рубежів держави, можна дізнатися, зателефонувавши до:

Сумської міської громадської організації «Спілка прикордонників»: 099-470-37-38, 050-307-15-51 (адреса організації: 40000, м. Суми, вул. Воскресенська, 13-Б, офіс 7);

Сумського прикордонного загону – (0542) 67-13-73, 67-13-70.

Надавати благодійну допомогу можна безпосередньо до найближчого до Вас прикордонного підрозділу.

Надання адресної фінансової допомоги – здійснювати шляхом перерахування коштів на рахунок № 26003500090269, МФО 300614, ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», код 34743469, Сумська міська громадська організація «Спілка прикордонників». Призначення платежу – для допомоги Сумському прикордонному загону.

Інформацію про Сумську міську громадську організацію «Спілка прикордонників» можна отримати на її сайті – www.kordon.ucoz.ua. На цьому ж сайті буде розміщуватися звіт про надану допомогу, в т.ч. про перераховані кошти, і що за них було придбано.

НАДАМО ДОПОМОГУ НАШИМ ВОЇНАМ, АДЖЕ СЕРЕД НИХ МОЖУТЬ БУТИ НАШІ РІДНІ, ДІТИ, ТА ГОЛОВНЕ – ПАМ’ЯТАЄМО, ЩО ЦЕ НАША ДЕРЖАВА!!!

З повагою, Голова Сумської міської громадської організації «Спілка прикордонників» полковник у відставці Лозинський Ю.О.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прикордонники
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...